Мистецьке об’єднання “PLAI” виграло грант на організацію фестивалю “Intercity live: Eurotrip”

9:53
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Наприкінці літа Мистецьке об’єднання “PLAI” з Вінниці організує фестиваль “Intercity live: Eurotrip”. Це стало можливим завдяки гранту від програми Європейського союзу “House of Europe”.

Про те, що “PLAI” увійшло в ТОП-10 проєктів, які виграли цифровий грант, стало відомо  21 липня.

– Зі 113 заявок від тандемів українських організацій з організаціями з ЄС та Великобританії ми обрали 10 найкращих, які отримають фінансування до 25 тисяч євро на створення діджитал-продуктів, що допоможуть розвитку культури, – повідомили “House of Europe”.

Таким чином ГО “Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” організує “Intercity live: Eurotrip”. З опису проєкту відомо, що це буде перший в Україні міждисциплінарний онлайн-фестиваль, який об’єднає культурних діячів, митців та глядачів з будь-якої точки світу.

Зазначається, що основна ідея цього фестивалю — підтримка сучасного незалежного мистецтва, застосування цифрових технологій в культурній сфері та міждисциплінарна колаборація для інноваційних культурних проєктів. В умовах всесвітньої пандемії віртуальний культурний потяг “Intercity live: Eurotrip” створить можливість усім охочим потрапити у сучасне європейське мистецьке середовище онлайн.

Поки що “PLAI” зазначають тільки те, що це буде онлайн-фестиваль “Інтерсіті Live 4.0”, який матиме загадкову назву “Eurotrip”. А про всі подробиці та деталі обіцяють повідомити згодом.

З переліком проєктів інших дев’яти переможців можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Команда NGO PLAI. Бекстейдж з перформансу Маскування на онлайн-фестивалі Інтерсіті Live 3 0.
Фото Ніки Куценко

Нагадаємо також, що наприкінці квітня цього року мистецьке об’єднання “PLAI” потрапило до трійки переможців марафону від “House of Europe”. Тоді вони виграли грант на створення у Вінниці  простору для онлайн-стрімів.

ГО “Мистецьке об’єднання “PLAI” долучилися до створення низки фестивалів, концертів та мистецьких подій у Вінниці, зокрема фестиваль “Air ГогольFest”, мистецькі вихідні “SUN-територія”, вінницький “Зелений контрабас” та багато інших концертів українських та закордонних гуртів.
_
“House of Europe” (“Дім Європи”) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Ілюстративне фото – kustdnipro.com

Читайте також: Третій, міжконтинентальний: Вінниця знову долучиться до онлайн-фестивалю “Intercity Live”

Читайте також: Нова covid-реальність: як життя у Вінниці переходить в онлайн

Читайте також: “Коли є лиш момент “тут і зараз” – який може бути страх?”: Олександра Тарас-Венславовська про печери, “Plai” та “солодке повітря”

Читайте також: Простір мистецтва, свободи і творчого хаосу: у Вінниці відкрилася SUN Територія. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.