Music Camp Vinnytsia чекає на охочих за 5 днів навчитися грати

20:20
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

Зовсім скоро розпочнеться найочікуваніша дитяча музична таборівка року: з 27 травня по 1 червня школярі намагатимуться опанувати музичні інструменти та хоровий спів “з нуля”.

Організатори музичного табору через музичну майстерність розвиватимуть у кожній ди­тині “почуття гідності, надії та впевненості в собі”. Адже всього за п’ять днів навчать кожного грати на обраних музичних інструментах, співати в хорі на чотирьох мовах світу. А по завершенню експрес-навчання випускники табору зіграють на великій сцені у супроводі симфонічного оркестру.

За 5 днів опанувати скрипку: у Вінниці вдруге відбудеться дитячий Music Camp

Як це – за кілька днів навчитися грати на кількох інструментах без музичної освіти, –  розповіла учасниця першого Music Camp Vinnytsia-2015, учениця школи-гімназії №23 Олеся Усата. Сьогодні десятикласниця згадує події дворічної давнини.

  • Це для мене були яскраві враження. Для людини, яка ніколи не грала на жодному музичному інструменті – це колосальна робота, але дуже цікава. Під час навчання діти також здружуються, а головне те, що без музичної освіти чи музичного слуху вони можуть показати себе на сцені, – каже Олеся Усата.

За словами Олесі, учасникам роздають персональні бейджі на яких розписані інструменти та години занять. Щодня три години хорових співів та по дві години опановування гри на двох музичних інструментах (по годині на кожен). Інструменти були як на вибір, так і вже закріплені за певним учасником. Наприклад, наймолодшим давала дзвіночки. Хоча найпопулярнішою серед дітей була гітара. Найкращих учнів-музикантів відбирають для випускного урочистого концерту.

  • Ми разом із професійним оркестром грали «Оду радості». Наш був приспів. Це було феєрично! Відчуття захоплення, що ти сидиш зі справжнім оркестром, з музичним інструментом, відповідно одягнена. Особливо цей момент щастя сприймається з музикою, – згадує Олеся Усата.

Олеся опанувала під час Music Camp віолончель і гітару, а вивчені ноти і досі знає напам’ять, хоча після табору на інструменті так і не грала. А серед її друзів і знайомих, яких зустріла на Music Camp, є чимало тих, хто продовжив опановувати музику і співи набагато серйозніше.

  • Після цього табору діти всі – щасливі, – каже Олеся.

А до завершення реєстрації на Music Camp-2017 залишається всього тиждень, до 22 травня.

  • Нині зареєструвалося близько 100 дітей, а ліміт – до 300 дітей. Сподіваємося, що учасниками стануть хоча б 200 дітей. Реєструватися можуть діти з усієї країни, головне, щоб було де жити, адже організатори не забезпечують проживанням. Хоча у нас вже понад 10 дітей зареєстрованих з Києва, Хмельницького, інших міст. Вони, мабуть, їдуть у Вінницю до рідних та друзів, – каже представниця БФ «Подільська громада», координатор музичного проекту Леся Найчук.

Отже, діти віком від 11 до 16 років ще мають час зареєструватися ТУТ  на музичний табір і втілити мрію стати музикантом або солістом менше, ніж за тиждень.

Фото gromada.vn.ua