Безкоштовний проїзд у громадському транспорті: як у Вінниці пільговим категоріям переселенців оформити спеціальну картку

16:58
Become a Patron!

Переселенцям пільгових категорій у Вінниці оформлюють картки для безкоштовного проїзду у громадському транспорті. Це стосується насамперед пенсіонерів, людей з інвалідністю та “інших пільгових категорій”.

Як повідомляє Вінницька міська рада, аби мати можливість безкоштовно користуватись громадським транспортом, переселенці мають оформити Муніципальну картку вінничанина. Наразі зробити це можна у Прозорих офісах за адресами: вулиця Брацлавська, 85 та Космонавтів, 30.

Людина, яка має таку картку, при проїзді в громадському транспорті, має прикласти її до валідатора. На підставі цих даних Вінницька міська рада компенсує транспортній компанії кошти за перевезення пільговиків.

Зазначено, щоб оформити картку, переселенці пільгової категорії повинні мати при собі лише паспорт, ідентифікаційний код, довідку про тимчасову реєстрацію та документ, який підтверджує пільгу (пенсійне посвідчення, довідка медико-соціальної експертної комісії – МСЕК абощо). На місці людині зроблять фото.

Фото – архів “Vежі”

Читайте також: Планові ремонтні роботи: де у Вінниці 14 червня тимчасово вимкнуть воду та світло

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.