Моргунов: “З 19 квітня у Вінниці швидше за все закриють ринки”. ВІДЕО

12:24
Автор: admin
Become a Patron!

Робота продуктових ринків у Вінниці швидше за все буде призупинена у зв’язку з пандемією коронавірусу. Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Як зазначив мер міста, на його особисту думку таке рішення ухвалювати не варто, проте міські органи влади будуть змушені виконувати розпорядження центральних органів влади.

– Це питання вже розглядалося на обласній комісії з надзвичайних ситуацій, воно буде розглядатися і на міській комісії. На мою особисту думку, це не правильно. Повне закриття ринків може вилитися в неконтрольоване поширення стихійної торгівлі, зростання цін через зменшення конкуренції, і ще одна небезпека – це розорення і значні втрати для дрібних фермерів, які не зможуть реалізувати свою продукцію. Я вже не кажу про те, що люди не зможуть купити собі свіжі овочі і так далі.

Але на жаль ми зобов’язані виконувати рішення центральних органів влади і швидше за все ринки з 19 числа будуть закриті по всій Вінницькій області та всій Україні.

Нагадаємо, що 13 квітня Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко скасував постанову, якою забезпечувалась робота ринків під час карантину та видав відповідний наказ. Проте відповідні зміни до постанови Кабміну не були опубліковані, відтак робота ринків у Вінниці не припинялася. 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.