Моргунов: WizzAir підтвердив намір відкрити рейси з Вінниці в чотири європейські країни

12:14
Автор: Vежа
Become a Patron!

В результаті перемовин між Вінницею та компанією WizzAir, з вінницького аеропорту планується запуск нових рейсів в кілька європейських країн. 

Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов під час презентації свого звіту за рік в межах сьогоднішньої сесії міської ради.

Так, зі слів міського голови, йдеться про рейси в Німеччину, Польщу, Австрію та Угорщину.

 – У травні ми провели переговори з компанією WizzAir і вони нам підтвердили чотири напрямки: Німеччина, Польща, Австрія та Угорщина, . Тобто Берлін, Будапешт, Відень і Варшава. І далі там будуть певні можливості та перспективи по Італії. Крім того нам необхідно поновлювати напрямки на Ізраїль, враховуючи його популярність в тому числі з огляду на хасидські програми. А також поновити перемовини з компаніями, які зможуть відновити напрямки в Туреччину. 

Але в першу чергу ми повинні забезпечити безпеку злету і посадки літаків відповідної категорії, – зазначив Сергій Моргунов. 

Крім того у своєму виступі міський голова нагадав, що окрім державного фінансування на реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту, місто також має самостійно профінансувати реконструкцію приміщення аеровокзалу. Метою має стати збільшення пропускної спроможності аеропорту до 400 пасажирів за годину.

Нагадаємо, що у держбюджеті на 2021 рік передбачили 2,4 мільярда гривень на модернізацію регіональних аеропортів. Зокрема близько 604 мільйонів заклали на початок реконструкції злітно-посадкової смуги вінницького аеропорту.

Зокрема  повідомленні йдеться, що у Вінниці необхідна реконструкція злітно-посадкової смуги. Як видно із графіки, фінансування на 2021 рік становитиме 604 мільйони 270 тисяч гривень. А загальна сума коштів, яка на це необхідна складає близько 1,5 мільярда.

Читайте також: В держбюджеті заклали кошти на реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту “Вінниця”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.