Мокрий сніг та ожеледиця: у Вінниці прогнозують погіршення погодних умов

10:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці очікується погіршення погодних умов. Комунальники вже готові боротися з ожеледицею та снігом. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, вже сьогодні, 27 грудня, у Вінниці очікується температура від 1 до +3 градусів. Буде прогнозують дощ та мокрий сніг. У суботу, 28 грудня, прогнозується незначне пониження температури: вночі та вдень очікується від – 3 до +2 градусів. Внаслідок цього на дорогах очікується ожеледиця. У неділю, 29 грудня, також прогнозується сніг, температура коливатиметься від -5 до нуля.

Пішоходам та водіям варто бути обережними та краще не виїжджати у місто без нагальної потреби. Водночас повідомляють, що комунальні служби та техніка працюватимуть цілодобово.

Комунальники будуть обробляти вулиці міста протиожеледними засобами та прибиратимуть сніг, коли він буде накопичуватись.

За словами директора департаменту житлового господарства Романа Фурмана, до прибирання готова 21 одиниця техніки та 500 двірників. Начальник відділу об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою В’ячеслав Хілінський повідомив, що для роботи на магістралях міста буде задіяно понад 40 одиниць техніки, у залежності від висоти снігового покрову.

Комунальні служби звертають увагу водіїв на те, що автомобілі, які залишені на дорозі вздовж тротуарів, ускладнюють роботу прибиральної техніки, а подекуди взагалі її унеможливлюють. Тому просіять всіх автомобілістів не залишати на ніч автівки вздовж узбіч.