“Місто ідей”: у Вінниці з’явився брендовий “City Tour” трамвай. ФОТО

17:03
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Сьогодні, 11 липня, у Вінниці помітили “City Tour” трамвай, розфарбований в червоний та синій кольори в стилістиці нового бренду міста. У Департаменті  маркетингу міста та туризму повідомили, що офіційно його презентують до Дня Міста.

Близько 12:00 фото цього трамваю на своїй сторінці у Фейсбук опублікував Андрій Піжевський з підписом: “Щойно помітив, кайф!”. У коментарях до цього допису співробітник Департаменту маркетингу міста та туризму зазначив, що “це наш новий City Tour трамвай”, але більше – жодних подробиць.

 

На фото можна помітити, що трамвай “City Tour” має точно такий номер, як в екскурсійному трамваї “Везунчик” – 233. Владислав Скальський, заступник вінницького міського голови, у коментарі Vежі підтвердив, що це й справді “Везунчик”, який оновили “згідно з бренд-буком”.

Нагадаємо, що бренд міста для Вінниці розробляла одна з найвідоміших брендингових агенцій України – “Fedoriv”. Під час презентації, на День Європи 18 травня, Андрій Федорів зазначив, що сподівається “невдовзі цей бренд проросте скрізь”, маючи на увазі використання логотипу та всієї айдентики як в промо-роликах міста, так і просто на вулицях у повсякденному житті: на сувенірах, одязі на вивісках магазинів та кав’ярень тощо.

Попри те, що айдентика бренду сподобалася не всім, потроху він “приживається”.

Раніше “Везунчик” виглядав так. 

 

В офіційному коментарі Департаменту нам повідомили, що візуалізацію “City tour” екскурсійного трамвайчика “Везунчик” “Вінницькій транспортній компанії” запропонувала саме агенція “Fedoriv”, і що брендування трамваю є частиною комунікаційної стратегії впровадження бренду “Місто ідей”.

Також відомо, що наразі поїздки цим трамваєм є тестовими, оскільки необхідно здійснити “післяремонтну обкатку вагону”. Також тривають заходи з реновації (оновлення авт.) салону. А офіційно “City tour” трамвай презентують до Дня Міста.

– Не зважаючи на продовження роботи з оновлення трамваю, зараз це є діючий екскурсійний маршрут, яким можуть скористатися як мешканці, так і гості міста. Офіційний запуск вагону заплановано до Дня Міста, – повідомили у Департаменті маркетингу міста та туризму.

Фото – зі сторінки Андрія Піжевського у Фейсбук

Читайте також: Міськрада анонсувала новий сезон трамвайних екскурсій для першачків

Читайте також: Історичний «Везунчик»: у вінницькому трамваї про міські легенди розповідали Дід Мороз та Снігуронька. ФОТО

Читайте також: “Місто ідей”: у Вінниці презентували новий бренд міста. ВІДЕО

Читайте також: “Вінновації” та емоції: Андрій Федорів пояснив, чому новий бренд Вінниці саме такий. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.