Міськрада анонсувала новий сезон трамвайних екскурсій для першачків

17:40
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вже з наступного понеділка, 15 квітня, вінницькі першокласники зможуть покататись на екскурсійному трамваї «Везунчик». Наприкінці поїздки кожен з них отримає “паспорт маленького вінничанина” з підписом міського голови. 

Відповідне рішення про початок екскурсій цього року підтримали сьогодні, 4 квітня, у міській раді під час чергового засідання виконавчого комітету. Як розповіла Vежі Юлія Мончак, начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради, поїздки для першокласників, як і раніше, будуть безкоштовними і проводитимуться до 31 грудня.

«Везунчик» – спеціальний екскурсійний трамвай, який щороку знайомить маленьких вінничан з нашим містом. Минулого року подорож тривала орієнтовно годину та включала в себе перегляд та знайомство з історичними фактами про найвідоміші місця та будівлі Вінниці. Так познайомитися з історією Вінниці змогло чотири тисячі дітей.

Ймовірно, графік поїздок екскурсійного трамваю цього року такий самий, як і попереднього:
щосуботи та щонеділі з 11:00 до 14:00 (графік руху ще мають остаточно затвердити). Про можливі зміни в графіку буде повідомлено згодом.

Читайте також: Ретро-тролейбус, «Везунчик» та VinWay: у Вінниці музейники влаштовують святкові покатеньки

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.