“Місто ідей”: у Вінниці презентували новий бренд міста. ВІДЕО

15:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 18 травня, вінницький міський голова Сергій Моргунов презентував новий бренд міста “Вінниця – місто ідей”. На своїй сторінці у Фейсбук він опублікував відеопрезентацію нового міського бренду. 

“Вінниця – місто ідей. Новий бренд міста! І символічно, що вінничани його побачать саме сьогодні, у День Європи – свято, яке також стало успішним втіленням ідеї!” – написав Сергій Моргунов.

 

Ідеї можуть бути різними – ідеї окремої людини і цілої громади, але важливо, щоб вони отримували реалізацію. Усі ми прагнемо, щоб Вінниця була тим містом, яке мотивує, надихає та веде до успіху. Вінничани активні – і цінна кожна думка, ініціатива, проект, що пов’язані з розвитком і майбутнім. Тому створення бренду міста стало логічним продовженням нашої філософії.

Зараз на сторінці Visit Vinnytsia оприлюднено зображення, що є складовими нового бренду Вінниці.

 

Брендинг міста – процес усвідомленого і цілеспрямованого формування бренду міста, тобто пошуку, відображення, розвитку міської ідентичності та представлення її в яскравих, взаємопов’язаних образах, привабливих для цільових аудиторій.

Бренд міста – міська ідентичність, системно виражена в яскравих і привабливих ідеях, символах, цінностях, образах й максимально повно та адекватно відображена в іміджі міста. Результати дослідження використовуватимуться для розробки маркетингової стратегії міста Вінниці, зокрема для створення бренду міста.

Повідомляється, що над розробкою бренду працювала компанія Fedoriv, обрана нашими партнерами з проекту «ПРОМІС». Своє бачення команда Fedoriv реалізувала на основі маркетингової стратегії міста.

“Знайомтесь з новим брендом Вінниці! Та надихайтесь власними ідеями! Заходьте на туристичний сайт vinnytsia.city та спробуйте створити щось своє у новому стилі Вінниці font.vinnytsia.city” – закликав у своєму дописі на Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Як відомо, розробляла новий бренд міста Брендингова-агенція Fedoriv – одна з найвідоміших брендингових агенцій країни, котра працює з міжнародними компаніями. У портфоліо агенції – розробка брендів “Ощадбанку”, “Новій пошті”, OLX, “Wine Time”, “Океан Ельзи”, “Антошка”, Rabota.ua та іншим.

Наразі на вулиці Соборній встановлено спеціальний стенд, на якому вже можна побачити графічне зображення бренду міста: стенд можна знайти на Соборній між готелем Савой та Майданом Незалежності.

Детальніше про концепцію нового бренду Вінниці читайте незабаром на Vежі.

Фото Андрія Завертаного

 

Читайте також:

«Є Київ і Львів, а все що між ним – це має бути Вінниця»: експерти продовжують розробляти маркетинг-стратегію міста

Андрій Федорів: “Ми – країна-тінейджер: у нас нічого немає, тому ми можемо все”. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.