Міське озеленення і нові ідеї для Вінниці: громадські організації та містян запрошують на зустріч-дискусію

17:10
Become a Patron!

У Вінниці екологічні громадські організації та активних містян запрошують на зустріч-дискусію “Зелене місто у твоїх руках”, яка відбудеться 22 грудня.

Як повідомляє Вінницька міська рада, під час зустрічі можна буде поділитися власними здобутками та проблемами щодо озеленення, ознайомитися з цікавими успішними проєктами розвитку сталого міського озеленення в інших містах. Також попрацювати в групах та напрацювати нові для Вінниці ідеї.

Ми впевнені, що саме активні містяни впливають на розвиток міста та можуть змінювати його самостійно. Цьому є безліч прикладів у Вінниці, інших українських містах та закордоном. Озеленення нашого міста також потребує уваги та підтримки вінничан. А кінець року – найкращий час для того, щоб разом мріяти про майбутнє і будувати плани! – розповідає експертка з озеленення “Інституту розвитку міст” Любов Колосова.

Зазначено, що для участі у заході потрібна обов’язкова реєстрація за ЦИМ посиланням. Захід розпочнеться о 17:30 22 грудня у хабі “Місто змістів”, що розташований по вулиці Сковороди, 11 (колишня вул. Пушкіна).

Фото – life.pravda.com.ua

Читайте також: Про проблеми ВПО та способи їх вирішення: як у Вінниці відбувається дводенний “Хакатон ідей”. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.