Міська рада шукає ще 14 фахівців у п’ять департаментів

11:40
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У п’ять департаментів та два відділи Вінницької міської ради виконком оголосив черговий конкурс на заміщення вакантних посад.

Відповідні оголошення були розміщені на сайті Вінницької міської ради 24 лютого. Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.


У Департамент самоврядного контролю потрібні одразу три головні спеціалісти:

 • у відділ контролю за використанням комунальних земель та майна (на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
 • у відділ контролю за використанням територій та сплати місцевих податків (на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
 • головного спеціаліста – юрисконсульта відділу претензійно-позовної роботи.

Вимоги, окрім стандартних: наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Документи приймаються за адресою вул. Соборна, 59 протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення у «Вінницькій газеті». Довідка: 59-53-78; 59-51-83.


У відділ звернень апарату міської ради та її виконкому на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку потрібен головний спеціаліст.

Вимоги, окрім стандартних: наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Довідка: 59-51-86; 59-52-79.


У департамент культури потрібен головний спеціаліст відділу культурно-мистецьких закладів. Вимоги, окрім стандартних: знання чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування та державної служби. Довідка: 59-50-49, 59-52-79​.


У відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» також потрібен головний спеціаліст. Вимоги, окрім стандартних: наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування цього оголошення у «Вінницькій газеті». Довідка: 59-53-71, 59-50-88.


У департамент правової політики та якості потрібні головні спеціалісти-юрисконсульт у чотири відділи:

 • відділ з житлово-комунальних питань, транспорту, звʼязку (на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
 • відділ з житлово-комунальних питань, транспорту, звʼязку
 • відділ по роботі з об’єктами нерухомості
 • відділ господарських відносин

Вимоги, окрім стандартних:

 • наявність вищої юридичної освіти за напрямом підготовки «Правознавство»
 • знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування та державної служби, адміністративного, цивільного, господарського та процесуального права
 • досвід ведення судово-претензійної роботи, представництва інтересів фізичних та юридичних осіб в судах всіх інстанцій, державної виконавчої служби, органах державної влади, установах, організаціях, підприємствах всіх форм власності
 • наявність практичних навиків щодо підготовки, укладання, контролю за виконанням господарських договорів з підприємствами, установами, організаціями
 • досвід роботи у підготовці проектів актів органів місцевого самоврядування

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення у «Вінницькій газеті». Довідка: 59-53-76, 59-52-79.


В департамент соціальної політики потрібні одразу три головні спеціалісти у відділи:

 • сектор №1 відділу адресних державних соціальних допомог управління соціального захисту населення (Правобережне)
 • сектор №2 відділу адресних державних соціальних допомог управління соціального захисту населення (Правобережне)
 • сектор №5 відділу адресних державних соціальних допомог управління соціального захисту населення (Правобережне) (на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)

Довідка: 50-43-50, 59-52-79, 59-52-36.


У департамент освіти шукають начальника відділу дошкільної освіти та обліку дітей. Вимоги, окрім стандартних:

 • наявність повної вищої педагогічної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра
 • досвід роботи на керівних педагогічних посадах (в дошкільних навчальних закладах) не менше 5 років
 • педагогічний стаж роботи не менше 10 років
 • наявність вищої кваліфікаційної категорії, педагогічного звання «вихователь-методист»
 • наявність відомчих нагород

Довідка: 59-50-62, 59-53-70, 59-51-83.


Для участі у конкурсі кандидату потрібно відповідати стандартним вимогам (бути громадянином України; мати вищу освіту; вільно володіти українською мовою; вміти працювати на комп’ютері в режимі досвідченого користувача; мати знання чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування та державної служби; мати досвід роботи в органах місцевого самоврядування або державної виконавчої влади за фахом не менше трьох років, або загального трудового стажу за фахом не менше п’яти років) та характерним вимогам окремого департаменту чи відділу.

Нагадаємо, нещодавно Вінницький виконавчий комітет оголосив конкурс на заміщення вакантних посад у чотирьох департаментах.