Мікроавтобус-транспортер, генератори та бензопили: Вінниця отримала гумвантаж від німецького міста Мюнстер

15:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниця отримала чергову гуманітарну допомогу від німецького міста Мюнстер. Це, зокрема, мікроавтобус-транспортер, генератори, бетонорізка, бензопили, відбійні молотки тощо.

Як повідомляє Вінницька міська рада, загальна вага отриманої допомоги близько 600 кілограмів. За словами директорки КП “Фонд муніципальних інвестицій” Катерини Бабіної, усього отримали два генератори, бетонорізку, чотири бензопили, два відбійні молотки, два прожектори, три столярні набори, лебідку та комплектуючі з розхідними матеріалами.

Вона додає, що генератори можуть бути задіяні на будівництві – для забезпечення безперебійності процесу та за потреби – передані в інші місця комунального сектору. Для прикладу, для освітлення та обігріву “Пунктів незламності”.

Також німецьке місто передало власне автомобіль, який привіз цю допомогу – транспортер Мерседес-спрінтер 316. Так, у планах транспортер та будінструменти задіяти для забезпечення безперебійності будівельного процесу під час зведення муніципального житла, зокрема, по вулиці 600-річчя

Наявність транспорту – необхідна річ під час будівництва, це дозволяє пришвидшити процес, коли, наприклад, потрібно перекидати будівельників з об’єкта на об’єкт чи перевозити ті чи інші вантажі. Крім того, власна техніка – це також економія, адже за її відсутності, за кожну доставку вантажу ми платимо кошти, – каже представник компанії генерального підрядника, відповідальний за проведення робіт Максим Дереш.

Зазначено, що вантаж передали в рамках програми Покращення цивільного захисту в муніципальному партнерстві з Україною за фінансування GIZ.

Фото – ВМР

Читайте також: Готовий фундамент і практично завершений підземний паркінг: як у Вінниці триває будівництво багатоповерхівки на Привокзальній

Читайте також: Школяр з Німеччини зініціював передачу вінницьким ліцеям 220 комплектів шкільних меблів

Читайте також: Вінниця та німецьке місто Мюнстер підписали угоду про партнерство

Читайте також: Вінниця отримала сучасний сміттєвоз від міста-побратима Карлсруе

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.