Школяр з Німеччини зініціював передачу вінницьким ліцеям 220 комплектів шкільних меблів

14:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький гуманітарний ліцей № 1 отримав 180 комплектів шкільних меблів – парт та стільців. Решта допомоги – шкільні дошки, обертові стільці для відпочинку – також взяті на баланс навчального закладу. Невдовзі також ще 40 комплектів мають надійти для ліцею №4. Все це зініціював передати нашому місту школяр з Німеччини. 

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов і йдеться на сайті Вінницької міськради, допомогу отримали завдяки третьокласнику однієї зі шкіл німецького Мюнстера Філіпа Шеттлера та його сестрі.

Розповідається, що в рамках шкільного завдання хлопчик пів року досліджував тему війни в Україні. За цей час він так перейнявся долею українських дітей, що, дізнавшись від сестри, що у її німецькій школі планується реконструкція і старі меблі там будуть не потрібні – разом із друзями зініціював передати їх до Вінниці. Вказано, що меблі – у хорошому стані.

Тож, зазначив міський голова, парти та стільці, зокрема, використовуватимуться в класах іноземних мов.

 

Міський голова Сергій Моргунов зазначив:

– Допомога з німецького Мюнстеру, угоду про партнерство з яким Вінниця підписала у березні, – не перша для нас, але вона особливо цінна, зважаючи на те, що її ініціювали діти, які щиро переймаються агресією росії проти України. Щиро дякую усім містам та їхнім мешканцям, які продовжують допомагати нам в цей нелегкий час. Окрема вдячність Філіпу Шеттлеру – маленькому хлопчику з великим серцем.

Зазначено, що згодом ще 40 комплектів мають надійти й для ліцею №4. Директорка міського департаменту освіти Оксана Яценко повідомила також:

– Окрім меблів, наша громада отримала від міста-партнера Мюнстера ще й засоби гігієни та особистого захисту такі, як респіратори та маски.

Також, за словами посадовиці, міста-побратими й партнери вже планують спільний проєкт з обміну досвідом між вчителями з німецької мови.

Відео про це можна переглянути ТУТ.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці повторно перевірять понад 200 приміщень для перебування під час тривоги

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.