Вінниця та німецьке місто Мюнстер підписали угоду про партнерство

11:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниця та німецьке місто Мюнстер підписали угоду про партнерство солідарності. Спільне бажання працювати далі у тристоронньому форматі підтвердили й представники польського міста Любліна. 

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, німецьке місто вже майже рік підтримує Вінницю. А з польським містом, побратимом Мюнстера теж є добрі взаємини. Саме через Польщу йшла частина допомоги з Мюнстера: генератори, мобільні кухні, посуд та продукти.

Так, як додає заступниця міського голови Галина Якубович, Мюнстер заявив про свою готовність далі надавати гуманітарну допомогу для Вінниці та транспортувати її до Любліна. Люблін погодився сприяти транспортуванню гумвантажів до Вінниці, покриваючи витрати на пальне:

Наше німецьке місто-партнер уже передало Вінниці гуманітарний вантаж на суму біля 105 тис. євро. Це, зокрема, 24 палети з 5 різними видами тушкованки, чотири модульні кухні, кухонне обладнання, посуд, 5 генераторів. Вдячні за підтримку України в такий нелегкий час і німецькому, і польському народам.

Та, за словами міського голови, обмежуватись співпрацею лише у сфері гуманітарної допомоги не будуть:

Ми націлені на обмін муніципальними практиками. Інновації в енергетиці, освітні та медичні технології – бажані вектори роботи. Німецькі колеги говорять і про важливий для них досвід антикризового управління, адже бачать, як стійко Вінницька та усі українські громади справляються з викликами. Надзвичайно вдячний мешканцям наших дружніх міст за солідарність з Україною та турботу про вінничан. Дякую своїм колегам-мерам Маркусу Леве та Кшиштофу Жуку за непохитну позицію у підтримці України і таку своєчасну допомогу Вінниці.

Угоду про співпрацю підписали в Залі миру, де колись уклали Вестфальський мир, який завершив Тридцятирічну війну в Європі.

Нагадаємо, на початку грудня 2022 року повідомлялось, що у Вінниці планують укласти тристоронню угоду солідарності з німецьким містом Мюнстер та польським Любліном. Таку ініціативу висунули в Мюнстері. 14 грудня це питання розглянули під час онлайн-засідання міськради Мюнстера, де взяв участь і Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Facebook

Читайте також: Мюнстер-Люблін-Вінниця: у міськраді планують укласти тристоронню угоду про співдружність

Читайте також: Майже 700 вінничан взяли участь в акції “Як ти, Віннице?” в річницю повномасштабного вторгнення

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.