Мешканці Жмеринської громади зібрали для військових три тонни гумвантажу. ВІДЕО

20:07
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Волонтери на Вінниччині збирають гумвантаж військовим. Мешканці Жмеринської громади несли до пункту допомоги військовим крупи, консервацію, овочі та смалець, а діти – передавали листівки.

Як повідомило “Суспільне”, мешканці Браїлова зібрали чималу кількість гумвантажу захисникам і захисницям на Схід. Це, зокрема, варення, крупи, овочі та цукерки.

Харчові продукти охочі громади могли віднести до пункту допомоги військовим. Цього разу завантажили 3 тонни різноманітних продуктів, які захисники й захисниці мають отримати до Дня святого Миколая.

Волонтер Микола Окаєвич, який у 2014 пішов на фронт та отримав контузію, розповідає, що тепер на пенсії, возить допомогу бійцям:

У нас 5 чи 6 підрозділів. Все, що замовляли, те і веземо. Починаючи з Маріуполя і закінчуючи Світлодарською дугою, – розповідає чоловік.

Останніх 6 років допомогу на фронт Микола Окаєвич возить разом із військовим капеланом Олександром Бардецьким, для якого це вже 58 поїздка:

За 8 років ми навчилися пакувати так, аби нічого не забути. І саме головне по мірі вивантаження ми знаємо логістику. Ми маємо дуже важку і відповідальну місію — не тільки їсти завезти, але й духовного хліба привезти, підтримати, вислухати, помолитися, – каже Олександр Бардецький.

Окрім харчових продуктів та солодощів, бійцям передають листи й малюнки дітей, які навіть залишають номери телефонів на листівках.

Волонтерка Людмила Окаєвич розповідає, що замовлень від військових надходить багато. Це і цвяхи, скоби, лопати, дошки та мішки. Окрім цього вони потребують взуття, оскільки, за словами жінки, часто стоять по коліна в болоті.

Фото та відео – https://suspilne.media/

Читайте також: До дня Святого Миколая вінницькі школярі передали подарунки дітям на Схід

Читайте також: Для сина і його побратимів: мешканка Вінниччини в’яже шкарпетки для військових на фронті

Читайте також: У вінницькій “Муніципальній варті” збирають гуманітарну допомогу бійцям на фронті

Читайте також: “Різдво для Героя”: вінничан закликають долучитися до символічної акції

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.