“Маленький бюлетень великого майбутнього”: як у Вінниці голосував Володимир Гройсман. ФОТО

14:04
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 21 квітня, до вінницької школи № 10 прийшов Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, щоб віддати свій голос за одного з кандидатів у Президенти України.

Як і під час голосування у першому турі, голова Уряду прийшов на виборчу дільницю о 13:25 разом із дружиною. Разом із ним на дільницю завітали і міський голова Вінниці Сергій Моргунов, теж з дружиною.

 

Голова уряду першою справою привітав усіх присутніх зі святом та вирушив до приміщення школи, де отримав свій бюлетень.

Після цього швидко проголосувавши, Прем’єр-міністр вийшов та, кидаючи бюлетень до скриньки, сказав: “Це маленький бюлетень великого майбутнього”. Після того, як бюлетень опинився в скриньці, Володимир Гройсман на прохання присутніх на дільниці виборців, зробив з ними багато спільних фото.

Не зраджуючи традиціям, проголосували сьогодні на виборах Президента. Хочу ще раз підкреслити, що для нас є величезним надбанням вільний демократичний вибір, глибоко переконаний в тому, що і сьогодні вибори відбудуться за високими демократичними стандартами.
Всі українці обирають сьогодні майбутнє, я єдиного бажаю, щоб це майбутнє було щасливим, успішним і щоб надія кожного виправдалась. Дякую і бажаю всім нам успіхів, – також сказав Володимир Гройсман.

Нагадаємо також, що сьогодні разом із дружиною проголосував і міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Як це було – читайте та дивіться за цим посиланням.

Ми відстежуємо офіційні повідомлення ЦВК, поліції та органів влади, заяви виборчих штабів, інформацію спостерігачів, результати екзит-полів тощо. Окрім того, ми інформуватимемо та збираємо інформацію про порушення під час голосування на “гарячу лінію” Vежі за номером 098 884 00 88 (також для повідомлень через viber).
Тож якщо ви стали свідками порушень виборчого законодавства чи інших інцидентів, що відбулися в ході виборчої кампанії – просимо нас про це повідомити. Також ми працюємо у ФейсбуціInstagram і в нашому telegram-каналі. 

Читайте також: Вибори Президента України на Вінниччині. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Фото Ольги Мірошниченко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.