Володимир Гройсман проголосував у вінницькій школі. ФОТО

13:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 31 березня, близько 13-ої години у вінницькій школі № 10 віддав свій голос за одного з кандидатів у Президенти Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. 

Очільник Уряду прийшов на виборчу дільницю разом з дружиною, а також у супроводі міського голови Сергія Моргунова. Прем’єр-міністр “прорвався” крізь натовп журналістів та вінничан, які перебували на дільниці та в порядку черги отримав бюлетень.

Прем’єр-міністр проголосував одночасно з дружиною і сказав, що віддав свій голос за європейське майбутнє України. Хто цей кандидат та чи вірить Володимир Борисович у його перемогу, голова Уряду відповідати не став.

– Я приїхав сьогодні голосувати до Вінниці. Але я радий тому, що ми всі, українці, маємо можливість абсолютно вільно, спокійно голосувати і обирати своє майбутнє. Свій вибір ми сьогодні зробили. Я віддав свій голос за кандидата з яким я пов’язую успішне гарне майбутнє нашої держави. Думаю, що сьогодні дуже важливий день для всіх українців. Я бажаю нам успіхів, процвітання і всього найкращого всім українцям і всій нашій державі. Дякую, – сказав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що раніше, в школі № 36, проголосував міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Сьогодні в Україні відбуваються вибори Президента. Протягом дня голосування та ночі підрахунку голосів ми будемо відстежувати перебіг подій та оперативно інформувати вас про хід голосування, зокрема у Вінниці та Вінницькій області.

Ми відстежуємо офіційні повідомлення ЦВК, поліції та органів влади, заяви виборчих штабів, інформацію спостерігачів, результати екзит-полів тощо. Окрім того, ми інформуватимемо та збираємо інформацію про порушення під час голосування на “гарячу лінію” Vежі за номером 098 884 00 88 (також для повідомлень через viber).
Тож якщо ви стали свідками порушень виборчого законодавства чи інших інцидентів, що відбулися в ході виборчої кампанії – просимо нас про це повідомити. Також ми працюємо у ФейсбуціInstagram і в нашому telegram-каналі. 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.