Майже все про лікування хропіння лазером у Вінниці: скільки коштує, кому можна лікуватись і чи є гарантії результату?

14:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Майже все про лікування хропіння лазером у Вінниці: скільки коштує, кому можна лікуватись і чи є гарантії результату?

В Лікувально-діагностичному центрі «Меділюкс» лікарі-отоларингологи вже декілька місяців лікують хропіння за допомогою інноваційного лазеру. Це ефективно та безболісно, а результат помітний вже після першого сеансу лікування.

Багатьох вінничан та гостей міста, що дізнались про цю медичну послугу в «Меділюкс», цікавлять деталі лікування, тож лікар-отоларинголог Володимир Сайчук вирішив відповісти на найчастіші запитання, які надходять до call-центру клініки.

Лікувати хропіння лазером можна в будь-якому віці?

— Тут треба підходити з іншої сторони: з якого віку люди починають хропіти? А регулярно люди починають хропіти після 30 років. Саме в цьому віці м’язи та тканини м’якого піднебіння починають втрачати свої еластичність та пружність, через що повітря проникає до організму із труднощами й ми чуємо звук хропіння.

Звісно, багато людей може хропіти й у більш ранньому віці, мало того, – багато дітей хроплять. Але на це є інші причини. Діти найчастіше хроплять через аденоїди, а молоді люди можуть хропіти через вживання алкоголю, активне куріння, зайву вагу, часте вживання снодійних препаратів, алергічну реакцію, хронічний синусит чи викривлену носову переділку.

У будь-якому випадку, хропіння – не є нормою. Якщо людина не перестає хропіти протягом двох тижнів, це привід звернутись до лікаря.

Лазером лікується лише те хропіння, що провокується втраченим тонусом м’язів та тканин м’якого піднебіння. Якщо людина хропить з інших причин для лікування підбиратимуться інші методи.

 

Що відбувається з тканинами та м’язами піднебіння, коли на нього діє лазер?

— Певні ділянки слизової в роті – піднебіння, корінь язика, бічна поверхня язика, піддаються лазерному опроміненню, яке запускає зворотну денатурацію колагену. Якщо простими словами, то дія лазера своїм тепловим ефектом запускає відновлення колагену в тканинах м’якого піднебіння. Причому це відбувається дуже швидко: м’язи міцнішають, підтягуються та стають значно пружнішими.

В залежності від індивідуальної ситуації пацієнта, лікар-отоларинголог корегує об’єм енергії на ту чи іншу ділянку.

Чи відчуває пацієнт біль під час процедури та як довго вона триває?

— Пацієнт не відчуває болі, максимум – незначне пощипування та некомфортне відчуття через те, що доводиться певний час тримати рот відкритим.

Лікар контролює та корегує інтенсивність лазерного імпульсу, то ж процедура проводиться безболісно, а отже і без анестезії. Її тривалість – 30-40 хвилин.

Коли можна відчути ефект? Скільки сеансів лікування лазером треба пройти, щоб перестати хропіти?

— Ефект буде помітний вже після одного сеансу. Людина буде хропіти менше, або ж менш інтенсивно.

Для закріплення результату, процедуру лікування лазером треба буде повторити ще два-три рази. Але, знову ж таки, все залежить від конкретної ситуації, інколи позбутись хропіння вдається і за один сеанс.

Чи можна лікувати хропіння вагітним та годуючим мамам?

— Можна. Як я вже сказав вище, це безболісна процедура, яка немає негативного впливу на організм людини.

Реабілітаційного періоду немає, окрім як не їсти гарячу їжу протягом 24 годин після процедури, то ж пацієнтам не треба себе в чомусь обмежувати.

Серед протипоказань лише індивідуальна непереносимість впливу лазерних імпульсів, але за всю свою лікарську практику я таких випадків ще не зустрічав.

Чи треба проходити додаткові дослідження перш аніж розпочати лікування?

— Потрібно буде прийти на попередню консультацію до лікаря-отоларинголога, на якій відбудеться огляд та буде визначена причина хропіння.

Якщо пацієнт хропить унаслідок зменшення пружності м’якого піднебіння та втрату тонусу м’язів, то можна буде приступати до лікування. Жодних інших додаткових досліджень проводити не потрібно.

Скільки коштує вилікувати хропіння лазером у Вінниці?

— В Лікувально-діагностичному центрі «Меділюкс» один сеанс лікування хропіння лазером коштує 2300 гривень.

Нагадаю, що в нашій клініці є можливість оплатити процедуру частинами та без відсотків. Але за деталями щодо оплати краще звернутись до адміністраторів закладу.

Чи існують гарантії, що людина не почне хропіти знову?

— Гарантії можуть бути лише, якщо пацієнт буде чітко дотримуватись всіх рекомендацій лікаря. Вони підбираються індивідуально для кожного пацієнта.

Записатись на консультацію до лікаря-отоларинголога Лікувально-діагностичного центру «Меділюкс» Володимира Віталійовича Сайчука можна за телефонами: 0 800 33 01 30 (безкоштовно з мобільного), 067 33 77 697.

Фото надані «Меділюкс»