Майже мільйон гривень збитків: під час рейдів у жовтні Вінницький рибоохоронний патруль виявив 244 порушення

19:36
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У період з 1 по 31 жовтня інспектори Вінницького рибоохоронного патруля провели 27 рибоохоронних рейдів на території області. За цей час викрито 244 порушення природоохоронного законодавства, а збитки, завдані рибному господарству, склали 941 408 гривень.

Як сьогодні повідомив на своїй фейсбук-сторінці Вінницький рибоохоронний патруль, за жовтень місяць проведено 27 рибоохоронних рейдів та виявлено 244 порушень зі збитками на 941 тисячу гривень.

За цей період складено 171 протокол за частиною 3 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил рибальства), 14 – за частиною 1 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів) та один протокол – за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення порядку провадження господарської діяльності.

Крім цього, оформлено 20 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Також за даний період на порушників накладено 14 259 гривень штрафів, проте збитки, завдані рибному господарству, склали 941 408 гривень.

Загалом в ході проведених заходів інспектори вилучили майже 323 кг водних біоресурсів, з яких 208 кг – на ринках та конфіскували 67 одиниць заборонених знарядь лову та ще 31 – за актами безхазяйного майна.

53 справи передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Графік – з фейсбук-сторінки Вінницького рибоохоронного патруля та https://ecopolitic.com.ua/

Читайте також: На Вінниччині чоловік завдав риболовлею шкоди на понад 41 тисячу

Читайте також: Більше трьох тисяч за окуня: в Україні в десятки разів зросли такси за незаконний вилов риби

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.