Львівське сміття з Вінниччини вивезуть сьогодні

15:00
Автор: Віталія Мазур
Become a Patron!

Рештки сміття, котре незаконно привезли начебто зі Львова на Вінниччину, вивезуть сьогодні, 10 жовтня. Ще з п’ятниці, 7 жовтня, посередники, через яких львівське сміття потрапило на Погребищенське звалище, почали вивозити побутові відходи до Києва на сміттєспалювальний завод “Енергія”.

Як розповів міський голова Погребища Анатолій Білик, вивозять ті фури, що були заблоковані активістами, – пише УНН-Центр.

  • Спочатку до Києва поїхало дві вантажівки, їх там розвантажили і вони повернулися по сміття до Погребища. Ми з ними відправили ще одну фуру, яку утримували. Чекаємо на ще одну машину, щоб завантажити останнє сміття. Сьогодні з Погребища львівське сміття заберуть, − прокоментував Анатолій Білик.

Додамо, що наприкінці минулого тижня у Погребищі пройшло засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було зазначено, що на утилізацію підкинутого сміття потрібно 300 тисяч гривень.

У Вінницькій облдержадміністрації зазначили, що з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділено 200 тисяч гривень на оплату послуг з рекультивації львівського сміття.

Нагадаємо, що поліція Вінницької області з приводу львівського сміття відкрила кримінальне провадження за ознаками самоправства.