“Льодовий клуб” у разі продажу працюватиме “на аналогічних умовах”: відповідь влади на петицію

11:50
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У разі продажу приміщення, “Льодовий клуб” у Вінниці функціонуватиме так само, як це було раніше. Вінницька влада повідомила, що не погоджуватиме продаж закладу, якщо договір з майбутнім власником не передбачатиме “діяльність на аналогічних умовах”. 

Це випливає з відповіді на петицію вінничанина, який висловив переживання щодо того, що заклад може придбати інвестор не з Вінниці й відтак – “Льодовий клуб” може бути “перенесено” до іншого міста.

Сергій Гуцало у своєму зверненні зазначав, що “потрібно врятувати вінницький дитячий хокей”, адже “Льодовий клуб” є єдиним майданчиком у Вінниці, що відповідає стандартам для влаштування гри «хокей з шайбою», а ще – містить душові, опалювальні роздягальні та медпункт.

“Завдяки спільним зусиллям міста, спортсменів та ДХК «Патріот» у Вінниці сформувалась справжня школа хокею! Наше місто кілька років поспіль гостинно приймає учасників Чемпіонатів України, області та міста з хокею та фігурного катання. Всі змагання проходять в “Льодовому клубі” у ЦПКіВ ім. Горького” – пише автор петиції.

Також він зазначає, що його турбує повідомлення про наміри власників «Льодового клубу» щодо його продажу. “Якщо відповідний інвестор не знайдеться у нашому місті, то обладнання льодової арени може бути демонтовано і перевезене до іншого регіону. Звертаюсь до Вас, Сергій Анатолійович, з проханням розглянути можливість придбання даного об’єкту органами місцевого самоврядування, для забезпечення соціально-культурних потреб нашої громади” – йшлося у зверненні.

У відповіді на петицію зазначено, що “ТОВ “Галактика відпочинку”, як співвласник будівлі льодової ковзанки по вул. Хлібна, 1, звернулося до міської ради з наміром продажу та пропозицією викупу належної йому частки даного об’єкту.

Виконавчими органами міської ради на сьогоднішній день вивчається пропозиція ТОВ “Галактика відпочинку” та проводяться відповідні консультації“.

Також зазначається, що “виконавчим комітетом міської ради не буде погоджено продаж ТОВ “Галактика відпочинку” належної йому частки будівлі льодової ковзанки без укладання з майбутнім власником угоди про спільну діяльність на аналогічних умовах“.