“Легко літати, коли допомагають”: у Вінниці створили тематичний фонд “Коцюбинський 220”

13:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці створили тематичний фонд “Коцюбинський 220”, що має свій рахунок. Він щомісяця буде звітувати про надходження та витрати внесків для запуску соціального ресторану “Коцюбинський 220” – закладу з подільською кухнею та соціальними проектами для міста. 

Про це повідомили на фейсбук-сторінці фонду громади “Подільська громада”.

– Ви ж знаєте, що в нашому місті є чудовий, а в близькому майбутньому тематичний, інклюзивний, затишний зі смачною Подільською кухнею ресторан “Коцюбинський 220”? Ресторан для вінничан/ок та гостей, ресторан, який буде спрямовувати частину прибутків на соціальні проєкти. Наразі заклад перебуває в цікавому стані – планування та народження. Ми, як Фонд громади, спільно з Громадською організацією «Об’єднання осіб з інвалідністю “Простір 220″» підписали меморандум співпраці з метою акумулювання коштів для запуску ресторану, – ідеться у дописі.

Це означає, що на базі ФГ «Подільська громада» створили тематичний фонд “Коцюбинський 220”, що має свій рахунок. Зазначається, що Фонд щомісяця звітуватиме про надходження, а також обов’язково про усі витрати.

Отож, якщо ви бажаєте стати тими, завдяки кому в нашому місті буде особливий ресторан, будемо вдячні за ваші внески… І як бонус для перших 10-ти друзів/подруг Фонду, хто перерахує на цей рахунок більше 50 грн і надішле нам скан проплати, ми з радістю подаруємо фризбі з символічним надписом “Легко літати, коли допомагають”, – кажуть у Фонді громади “Подільська громада”.

Реквізити:
БО ФОНД ГРОМАДИ “ПОДIЛЬСЬКА ГРОМАДА”
UA093026890000026008055349272 у ВФ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
код ЄДРПОУ 35904183
Призначення: Безповоротна фінансова допомога для реалізації ТФ “Коцюбинський 220”.

 

Фото – facebook.com/podilska.hromada

Читайте також: Майбутній соціальний ресторан “Коцюбинський 220” отримав приміщення у Вінниці. ФОТО

Читайте також: Соціальний ресторан “Коцюбинський 220”, який розробляє меню, консультував шеф “Пекельної кухні”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.