LED-світильники та велодоріжки: як облаштовують першу у Вінниці бетонну дорогу

15:30
Автор: Ольга Каплун

У Вінниці по вулиці Проектній влаштували півтора кілометра земляного полотна під бетонну дорогу. Планується, що тут будуть тротуари, велодоріжки та сучасні LED-світильники.

Як повідомила сьогодні, 1 грудня, Вінницька міська рада, на вулиці Проектній біля індустріального парку тривають земляні роботи під бетонну дорогу протяжністю півтора кілометра. Зазначено, що це буде перша у місті бетонна дорога.

 

Планується, що товщина бетонного покриття сягатиме 22 см. Тут будуть тротуари, велодоріжки, вже встановили понад 60 опор під сучасні LED-світильники.

Земляні роботи на вулиці Проектній розпочались у 2020 році та продовжились у 2021 році. Тут вже влаштовано півтора кілометра земляного полотна під майбутню бетонну дорогу. Це буде перша бетонна дорога у Вінниці. Безпосереднє бетонування будуть робити наступного року, – розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

 

У 2019 році в районі вулиці Проектної розпочалась розбудова інженерних комунікацій. Тут проклали майже 7 км мереж водопроводу та каналізації на Немирівському шосе. Збудували майже 2,5 км ліній електропередач та трансформаторну підстанцію на 10кВ.

Фото – https://www.vmr.gov.ua/

Читайте також: У Вінниці повністю завершили реконструкцію вулиці Данила Нечая. ФОТО

Читайте також: У Вінниці просять реставрувати “Шоколадний будинок”. ПЕТИЦІЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.