У Вінниці повністю завершили реконструкцію вулиці Данила Нечая. ФОТО

9:55
Автор: Vежа

У Вінниці повністю завершили реконструкцію вулиці Данила Нечая, що на Старому місті. Там оновили 3,2 кілометра дороги у два етапи. 

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради. Зазначається, що результатом 2021 року стала капітально відремонтована ділянка між вулицями Брацлавською та Московською. А іншу частину дороги, починаючи від вулиці Федорова, зробили у 2019 році.

У рамках другої черги робіт, реалізованої цьогоріч, там оновили проїжджу частину та тротуари, облаштували велодоріжки, змонтували 76 LED-світильників та підсвітили пішохідні переходи. Також на вулиці встановили нові павільйони та влаштували тактильну плитку на зупинках громадського транспорту, висадили 89 кленів і збудували дощову систему водовідведення.

Крім цього там передбачили світлофорне регулювання та відеонагляд.

– Головний принцип реконструкції – це комплексність: комфортні умови і безпека для всіх учасників руху та стимул для економіки. Муніципальні інвестиції повинні працювати для Вінниці і вінничан. І цей інфраструктурний проєкт має позитивно вплинути на розвиток району Старе місто, – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Велодоріжки, нове освітлення та кабелі – в землю: як ремонтують вулицю Данила Нечая у Вінниці. ФОТО

Читайте також: По вулиці Данила Нечая оновлюють вуличне освітлення

Читайте також: Коток-“трансформер”: на в’їзді до Вінниці з’явилася нова фотолокація

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.