Креативний простір “Артинов” переїде в інше приміщення

11:46
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницький креативний простір “Артинов” змінює розташування та переїздить до нового офісу по вулиці Оводова, 22. Адміністрація закладу обіцяє майже вдвічі більшу площу приміщень, збільшення асортименту послуг та покращений комфорт.

Як розповів Vежі Денис Чернуха, керуючий креативного простору “Артинов”, наразі нове приміщення ремонтують, однак вже з 1 лютого всі бажаючі зможуть його відвідати. Керуючий зазначає, що ідея переїзду зріла довгий час, однак лише нещодавно з’явилася можливість для вдалого переїзду.

Новий офіс – поряд з Європейською площею та ТЦ “SkyPark”

В новій будівлі “Артинов” займатиме два поверхи – один для коворкінгу, а інший, “open space”, – для зустрічей з друзями, відпочинку та організації заходів. Так, чи не найбільші зміни очікують саме на коворкінг:

Коворкінг буде працювати більше по часу – з 7:00-8:00 ранку і до опівночі. Плюс ми додаємо різні приємності: у вартість будуть входити міні-сніданки, на території буде душ, своя кухня. Ще будуть дві кімнати для IT-компаній, – підкреслює керуючий та додає, що вхід до коворкінгу буде здійснюватись за окремими картками.

На “open space” поверх також очікують зміни: будуть збільшені площі кухні та сцени. Однак концепція закладу збережеться: залишаться місця як для конференц-зали та кімнат для перемовин, так і для Xbox з настільними іграми. Працюватиме open space з 10:00 до 23:00.

  

Водночас, ціни в креативному просторі збільшаться лише на місячний абонемент для коворкінгу.

Креативний простір “Артинов” переїде до нового офісу на вул. Оводова, 22 вже 1 лютого. Вхід до будівлі розташований з боку Вежі Артинова, навпроти “вічного вогню”. Старий офіс (вул. Архітектора Артинова, 12а) працюватиме у звичному режимі орієнтовно до 24 січня 2020 року.

Фото з архіву Vежі та надані креативним простором “Артинов”

Читайте також: П’ять століть історії: що було і що лишилося на вулиці Оводова у Вінниці

Читайте також: У Вінниці створять туристичний хаб з коворкінгом

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.