У Вінниці волонтери розігрують карбоновий велосипед за донати на ЗСУ

16:30
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці волонтери розігрують карбоновий велосипед від “Cube” за донати на ЗСУ. Для участі в розіграші потрібно пожертвувати від 200 гривень на “Старлінки” для військових у відповідну “банку”.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці велосипедиста та волонтера ГО “Загартовані серця” Олександра Царевського.

Цікаво, що цей самий велосипед розігрують вже вдруге – раніше його вже розіграли 14 січня. Тоді перший власник велосипеда, Олексій Вихристюк, вирішив виставити свого двоколісного, аби допомогти волонтерам зібрати близько 50 тисяч гривень на “Старлінки” для військових.

Однак в процесі волонтерам вдалось зібрати в понад двічі більше коштів (131 тисячу гривень), а деякі компанії-виробники велосипедної продукції надали свої товари для розіграшу як додаткові лоти для розіграшу. Зібрані кошти планують витратити щонайменше на п’ять або навіть більше (за сприятливих умов та відповідних цін) “Старлінків”. Наразі волонтери вже завезли три “Старлінки”.

Зрештою велосипед виграв Юрій Нестеров. Однак, як вказує Царевський, “переможець пан Юрій таки приїхав до Вінниці з сонячної Одеси, помацав “коника”, сфотографувався з красивим і…. виставив його на розіграш :)”.

Тож наразі велосипед ‘Cube Reaction GTC Race 29” ‘ розігрують ще раз. Крім того, розіграють також і додаткові призи, які на момент другого розіграшу (11 лютого) не заберуть переможці. Мета – зібрати кошти на “Старлінки” для ЗСУ. Наразі це 50 000 гривень, однак, як показала практика минулого розіграшу, суму банки можуть збільшувати після наповнення.

Розіграш карбонового велосипеда відбудеться 11 лютого 2023 року. Для участі потрібно внести пожертву від 200 гривень в цю монобанку. Один такий донат дає один шанс при розіграші, однак кількість пожертв необмежена (можна, наприклад, задонатити 5 разів по 200 гривень чи більше і збільшити свої шанси на перемогу в п’ять разів). Учасникам потрібно вказати своє прізвище та ім’я в коментарях донату.

Або можна просто підтримати ЗСУ довільним донатом.

Як йшлося на сайті виробника, “Cube Reaction GTC Race – це продуктивний хардтейл, який випромінює гоночний стиль від кожної труби рами та кожного компонента – звідси і тег «Race». І так, це так швидко, як здається. У Reaction GTC Race є все, що може знадобитися починаючому гонщику. Чудова карбонова рама, трансмісія 2×11 і амортизаційна вилка RockShox Reba в стриманому чорному кольорі Fast Black — все вказує в одному напрямку: на гоночний курс”. Орієнтовна вага велосипеда – до 12 кілограмів. Вартість в магазинах, за даними ekatalog, – стартує від близько 42 тисяч гривень.

Фото зі сторінки Олександра Царевського

Читайте також: Про війну, “дикий хаос” та волонтерські “Загартовані серця” – інтерв’ю з вінничанином Олександром Царевським

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.