Вінницькі підприємці отримали перші антикризові компенсації за новостворені робочі місця. Кошти виплатять в рамках антикризової програми міського голови Сергія Моргунова «Вінничани важливі».
Як повідомляє Вінницька міська рада, така пільга передбачає часткову компенсацію сплати обов’язкового платежу до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування (ЄСВ) за кожного нового найманого працівника, починаючи з місяця, в якому його працевлаштували, до кінця 2020 року.
Наразі зазначено, що в рамках програми перші чотири підприємці отримають компенсацію за п’ять новостворених робочих місця.
Як відомо, один із пунктів економічного блоку антикризової програми «Вінничани важливі» спрямований на підтримку бізнесу, який створює нові робочі місця.
“З міського бюджету для таких підприємців надають дотацію. За кожного нового працівника, влаштованого офіційно, нараховують 1039 гривень. Сума компенсації дорівнює розміру єдиного соціального внеску від мінімальної заробітної плати станом на перше січня 2020 року” – зазначає міськрада.
Заступник міського голови Андрій Очеретний каже, що наразі заяви щодо участі у процедурі компенсації подали 11 суб’єктів господарювання, які планують створити 25 нових робочих місць.
– Під час засідання виконавчого комітету було прийнято рішення про нарахування часткової компенсації за новостворені робочі місця першим чотирьом суб’єктам господарювання, які подали заяви на участь у ІІ кварталі 2020 року та створили п’ять нових робочих місць. Закликаю підприємців, які планують або створили нові робочі місця, взяти участь у Порядку з метою отримання компенсації за кожне новостворене робоче місце, – сказав Очеретний.
Зазначено, що для отримання компенсації потрібно дотриматись певних умов. Зокрема це збереження кількості робочих місць, відсутність скорочень працівників до кінця 2020 року та офіційна зарплата – не нижче мінімальної.
Для того, щоб мати можливість отримати цю пільгу, підприємець має бути зареєстрованим та вести господарську діяльність на території Вінницької міської ОТГ, не перебувати в стані ліквідації, реорганізації та не мати заборгованості щодо сплати податків і зборів перед бюджетами всіх рівнів.
Детальніше про те, як отримати компенсацію можна дізнатися за ЦИМ посиланням.
Головне фото – investorq.com
Дякуємо!
Тепер редактори знають.