«Комфортні громади» і медобладнання: Вінницька облрада внесла зміни до Програми розвитку місцевого самоврядування

11:28
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Депутати Вінницької облради оновили програму і доопрацювали проєкт рішення до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018-2022 роки. Згідно з нею, передбачається, зокрема, відзначення в певних галузях кращих працівників, придбання діагностичного та медичного обладнання, а також виплати стипендій кращим спортсменам області.

Як повідомила Вінницька обласна Рада, депутати ухвалили внесення змін до “Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018-2022 роки” під час 13-ї сесії  29 жовтня.

На 2022 рік в програмі передбачається фінансування обласного конкурсу «Комфортні громади» – 40 мільйонів гривень, екологічного конкурсу «Громада кращого довкілля» – 2 мільйони гривень, нагородження відзнаками обласного рівня – 1,7 мільйона гривень, а також виплати стипендій провідним спортсменам області з олімпійських, паралімпійських і дефлімпійських видів спорту – 1,7 мільйона гривень.

Також програмою передбачено, зокрема, виплата щорічних премій обласної Ради імені Степана Руданського, Михайла Коцюбинського, Миколи Леонтовича – 120 тисяч гривень, і придбання сучасного діагностичного та медичного обладнання для закладів, які надають вторинну, третинну (спеціалізовану) медичну допомогу – 10 мільйонів гривень.

Програма спрямована на підтримку територіальних громад. Вона сформована саме на підтримку місцевого самоврядування, адже її назва вже говорить сама за себе. Якщо казати про наповненість програми, то до неї внесені заходи, які безпосередньо стосуються підтримки територіальних громад обласною Радою. Це – обласний конкурс «Комфортні громади», підтримка щодо відзначення в певних галузях кращих працівників, грантова діяльність – новий механізм співпраці з територіальними громадами та їх фінансування, – зазначає голова постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету Галина Якубович.

Фото – з фейсбук-сторінки Вячеслава Соколового https://www.facebook.com/sokolovyy

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.