Команда зі Стрижавки перемогла у Міжнародній Футбольній Лізі для осіб з інвалідністю. ФОТО

10:24
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Спортсмени не програли жодного матчу на шляху до фіналу та посіли почесне перше місце. Окрім цього, в Стрижавському дитячому будинку-інтернаті відкрили оздоровчий комплекс, а його вихованці отримали автомобіль.

З третього по п’яте липня в польському місті Торунь відбувся фінал  Міжнародної Футбольної Ліги для осіб з інвалідністю Seni Cup 2018. Всього у фінальних змаганнях міжнародного рівня взяли участь команди із 12 європейських країн.  За словами директора Стрижавського дитячого будинку-інтернату Василя Ліцького, спортсмени не програли жодного матчу на шляху до фіналу та посіли почесне перше місце.

  • Спортсмени пройшли нелегкий і тривалий шлях у боротьбі за перемогу в міжнародних змаганнях,  адже команда також здобула 1 місце за результатами Всеукраїнського відбіркового турніру «Міжнародної футбольної ліги SENI CUP 2018», який відбувся 24 – 25 травня у м. Києві на спортивній базі «Святошин», – говорить Василь Ліцький.

Також  у травні цього року вихованці «Стрижавського дитячого будинку-інтернату» здобули перемогу  у Всеукраїнському турнірі з футболу СОУ  (Спеціальної Олімпіади України), що відбувся у Луцьку.

Привітати з перемогою вихованців будинку-інтернату приїхав і голова обласної державної адміністрації Валерії Коровій. Під час зустрічі зі спортсменами він вручив ключі від нового автомобіля, який тепер буде у розпоряджені закладу, а також передав святковий торт, футбольні м’ячі та картину із зображенням команди-переможця.

Також цього ж дня Валерій Коровій разом із директоркою Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталією Заболотною відкрили оздоровчий комплекс на території будинку-інтернату.

Відтак, тепер заклад має лікувальний комплекс з басейном для дітей з інвалідністю, де зможуть займатися не лише вихованці соціального закладу, а й особи з інвалідністю, які проживають в області.

Фото: Вінницька ОДА