Колір хурми та мандаринів: у Вінниці відбудеться виставка “Корково-хурмовий звір”

13:27
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Корково-хурмовий звір на два тижні поселиться у кав’ярні «Синій кактус». Це перша персональна виставка у Вінниці молодої художниці Анастасії Кулік. Дівчина планує показати близько 15 своїх робіт.

Вже цієї суботи, 15 грудня, о 19.00 в кав’ярні «Синій кактус» (Соборна, 80) вінницька художниця Анастасія Кулік познайомить гостей зі своєю творчістю на виставці «Корково-хурмовий звір».

 

Всі картини художниці будуть розміщені у різних залах та картини та матимуть свій настрій. В одному все буде об‘єднувати корок і колір, в іншому будуть круглі, майже космічні роботи, а ще, звичайно, не обійдеться без Звіра. Вся буде виставка поєднана кольором хурми і мандаринів.

– Корково-хурмовий звір – це істота яка бігає по пустелі із синіми кактусами і несе всім тепло, мандарини і мистецтво, – пояснює художниця.

 

Анастасія розповідає, що малювати почала ще в дитинстві. Наразі її цікавить більше графіка, але зазвичай із вкрапленнями всього, що є під руками – фломастери, фарби, поламані прикраси, плівка та багато іншого. Анастасії цікаво пробувати різноманітні техніки, але найчастіше використовує папір, адже його найлегше возити із собою.

 

– Творчість, то як спілкування з іншими – глибоко і щиро. Те, що в мене всередині є, я якимось чином відтворюю у своїх роботах і показую свій стан, можна говорити про те, а я малюю, – говорить Анастасія.

Дівчина учасниця близько 10 різноманітних виставок, пленерів, фестивалів і вважає, що сучасним митцям потрібно вміти певним чином «рекламувати себе» подібними активностями:

– Думаю, потрібно відчувати те, що ти робиш, робити свої картини справжніми і це буде відгукуватись людям. Також варто більше «рекламувати» себе: брати участь у різних проектах і виставках, співпрацювати з іншими творчими людьми і пам’ятати, що те, що ви робите – неповторне і потрібне людям.

Анастасія розповідає, що її цікавлять такі напрямки, як іконопис, графіка, станкова графіка, асамбляж та варіанти їхнього поєднання. У роботах художниця хоче досліджувати теми світла і святості, місця людини у світі, взаємозв’язків усього з усім і зловити момент радості.

На відкритті виставки Анастасія обіцяє приємну атмосферу та багато музики.

Загалом роботи художниці можна буде побачити впродовж двох тижнів на стінах кав’ярні.

Фото надані Анастасією Кулік