У Вінниці біля пологового будинку №2 висадили алею магнолій. ФОТО

8:13
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на території міського пологового будинку №2, що на проспекті Коцюбинського, висадили алею магнолій.

Як повідомили на сайті “Суспільного”, це сталося у суботу, 30 жовтня, в рамках благодійного проєкту “Намисто Магнолій”.

— Озеленення — це не лише про посадку дерев. Ми, п’ять подруг — Катя Калашнікова, Інна Лужецька, Міла Черній, Ліда Бойко і Настя Валявська, заклали в проєкт “Намисто Магнолій” цінності, які відгукнулися вінничанам. Це проєкт про красу, про синергію та підтримуюче оточення, — розповіла Катерина Калашнікова, співорганізаторка проєкту “Намисто магнолій”.

Для того, щоб придбати 11 саджанців дерев, вінничанки влаштували благодійний розпродаж прикрас. Їх було більше 400, і завдяки цьому вдалося зібрати 33 тисячі гривень.

— У першу чергу, жінок прикрашають вчинки. Наша метафора: відпустити прикраси, щоб там, де народжується нове життя, розквітли магнолії, — каже Катерина Калашнікова.

Магнолія — великий рід рослин родини магнолієвих, названий іменем французького ботаніка П’єра Маньоля (фр. Pierre Magnol). Рід містить понад 300 видів і включає як вічнозелені, так і листопадні дерева. Деякі з них — до 30 м заввишки.
Квітки двостатеві, великі (до 20 см у діаметрі), запашні, одиничні, верхівкові. Пелюсткоподібні листочки оцвітини різних кольорів — від кремово-білих і зеленкуватих до темно-бузкових, розміщені колами. Цвіте з травня до вересня. Плід — шишкоподібна багатолистянка з великим насінням, часто червоного кольору (джерело – uk.wikipedia.org).

Фото Катерини Калашнікової

Читайте також: Якою була весняна Вінниця та історія появи магнолій біля «Книжки». ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: У Вінниці розцвіли ніжно-рожеві сакури і білі магнолії. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.