Інспектори вінницької «Муніципальної варти» працюватимуть в школах на новоприєднаних територіях

13:12
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Інспектори вінницької «Муніципальної варти» працюватимуть в школах на новоприєднаних територіях. Першу половину дня вони будуть знаходитися в школі для підтримки публічного порядку. 

Таке рішення сьогодні, 29 жовтня, прийняли депутати на черговій сесії Вінницької міської ради.

Інспектори КП «Муніципальна варта» забезпечуватимуть публічний порядок у школах під час навчання та слідкуватимуть за дотриманням вимог та правил благоустрою на приєднаних територіях. Всього передбачено залучити 7 працівників для роботи на семи приєднаних територіях. Тобто, по одному працівнику на кожен населений пункт. Основне завдання – здійснення контролю за станом благоустрою та забезпечення публічного порядку у закладах освіти.

– Ми збільшуємо штатну чисельність головних інспекторів, які будуть нести службу на новоприєднаних територіях. Першу половину дня вони будуть знаходитися в школі для підтримки публічного порядку. Це дуже важливо, адже йдеться про безпеку дітей. А з другої половини дня працюватимуть з мешканцями та реагуватимуть на звернення щодо порушення правил благоустрою, – зазначив начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур.

Працівники «Муніципальної варти» виконують завдання відповідно до програми «На варті міського порядку», яка функціонує у Вінниці з 2013 року. Вона фінансується з бюджету громади. Одним із пріоритетів програми є створення безпечних умов перебування в комунальних закладах освіти. Наразі у кожній міській школі працюють інспектори «Муніципальної варти».

– Вінниця – єдине місто, у якому діє програма «На варті міського порядку». За період реалізації вона довела свою ефективність. Зараз ми впроваджуємо практику охорони публічного порядку на приєднаних територіях. Якщо буде позитивний результат, ми намагатимемося збільшувати кількість інспекторів в цих населених пунктах. Ми розуміємо, що території великі і роботи там доволі багато. Тому потреба однозначно є, – каже Віталій Чигур.

Читайте також: Вісімсот «очей» на вулицях міста: як у Вінниці працює Ситуаційний центр. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: На будівництво газопроводу для Вінницького індустріального парку виділили 1,8 мільйона гривень

Фото – Вінницька міська рада

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.