Оновлено: 11 Лютого 2021, в 17:21
Завдяки власним знанням він зайшов так далеко, що на нього тепер полюють кращі компанії світу. Максим Бевза з Вінниччини – легенда своєї школи і бажаний співробітник для Google, Facebook і NASA.
Містечко Липовець на Вінниччині – звідси родом український український вундеркінд, на якого змагалися топові компанії світу. Але після практики за океаном Максим вирішив повернутися додому.
В цій хатині проукраїнському вибору Максима зраділи найбільше.
– Як всяка мама, я коли захочу побачити сина – я візьму білета і приїду. Але в Америку летіти трохи я не зможу, – говорить мама Максима
– Працювати в Україні – це статусно! – додає тато.
Для батьків він гордість, для свого містечка – легенда. Його шкільні успіхи не перевершив тут ніхто. Утім зараз зараз конкуренція підростає – у Максима є молодший брат Андрій. Він складає кубик Рубика “зі швидкістю світла”. Батько впевнений: розумна дитина починається із розвиваючих ігор.
На дитину він вплинув чи не найбільше: фізик за освітою, програміст за покликанням, він і досі на вістрі прогресу – встановлює на обійсті сонячні панелі.
Максим у школі проводить урок інформатики – статус дозволяє. Тема уроку: за допомогою програми, яку розробляє юний геній, написати твір на тему “Ким я хочу стати в майбутньому”.
– Найбільшу продуктивність ми можемо отримати тільки тоді, коли ми дійсно віримо в те, що ми робимо. Адже інакше наша робота здаватиметься нам каторгою. Ким би не мріяли бути, перші кроки треба робити ще за партою, – каже Максим.
Його бали по ЗНО – 200 з фізики та математики, 194 – з української мови. Батьки зітхнули з полегшенням: дитина сама прорубала вікно в омріяний виш.
Новий офіс Максима в Києві виглядає фантастично: від панорами за вікном – голова обертом. Тут розробляють та вдосконалюють найпопулярніший у світі сервіс з перевірки англійського правопису. Компанія заснована українцями, умови та оплата праці – не гірші за заокеанські. Про комфорт співробітників та творчу свободу тут дбають понад усе: хочеш – працюй, хочеш – співай.
Здолає час той, хто йде: щоб великим амбіціям не було затісно в маленькому райцентрі.
Мирослав Ганущак, 1+1
Нагадаємо, що Вінницькі студенти перемогли на Всеукраїнському конкурсі стартапів з проектом унікального млина.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.