Генератори та контейнери: Вінниця отримала четвертий транш гумдопомоги з Німеччини

13:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

До Вінниці прибув четвертий транш гуманітарної допомоги з Німеччини. Це 2 генератори потужністю 150 кВт, 2 генератори 8 кВт та 6 генераторів 6,5 кВт, а також – 40 контейнерів для відходів місткістю 770 літрів.

Як повідомляє Вінницька міська рада, допомогу отримали за сприяння Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ» у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Цей вантаж містить 2 великих генератори по 150 кВт, які будуть розподілені між “прозорими офісами міста” Вінниці для використання як резервне живлення на випадок відключення електропостачання, окрім того, є 8 генераторів по 8 та по 6,5 кВт, які надійдуть до закладів освіти міста, також для використання на випадок відключення централізованого електропостачання. Окрім того, у цьому вантажі до міста Вінниці надійшло 40 пластикових контейнерів, які будуть розподіленні між закладами освіти, а саме школами міста – по 1 для кожної школи, – розповідає директор департаменту економіки і інвестицій Максим Мартьянов.

Очільник громади Сергій Моргунов подякував закордонним партнерам за надану допомогу, адже це вже не перший отриманий гумвантаж з Німеччини:

Підтримка партнерів допомогла нам вистояти цієї зими. Завдяки МЗС Німеччини, Посольству та товариству GIZ з грудня минулого року Вінниця отримала вже 30 генераторів, модульні кухні, зимові тенти, а також інше обладнання для пунктів незламності. Складні моменти змушують нас взаємодіяти, разом шукати дієві антикризові рішення. І важливо, що наша громада має надійних партнерів в Європі. Дякую уряду Німеччини і всьому німецькому народу за солідарність і віру в Україну.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Продукти, медикаменти та теплий одяг: Вінниця отримала майже 40 тонн гумвантажу з Німеччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.