Продукти, медикаменти та теплий одяг: Вінниця отримала майже 40 тонн гумвантажу з Німеччини

11:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниця отримала майже 40 тонн гуманітарного вантажу з Німеччини. Це дві фури з продуктами, медикаментами, теплим одягом, генераторами, обігрівачами, пічками, засобами гігієни та іншими потрібними речами.

Як повідомляє Фонд громади “Подільська громада”, вантаж розподілять за зверненнями. Зокрема генератори – військовим, пічки та вугілля – у міста та села, які залишаються без світла і газу, продукти та мийні засоби – у заклади, які стали прихистком для евакуйованих, та для громадських організацій, які підтримують переселенців.

Зазначено, що гумвантаж отримали від партнерів з Люнебурзького проєкту допомоги Україні е.В. (Lüneburg Aid Project for the Ukraine eV). Його доставив Ральф Петер Ольснер разом зі своєю командою.

Також у дописі додають, що таких вантажів давно не було. Водночас запити продовжують надходити від військових підрозділів, громадських організацій та громад, які постраждали від окупації.

Продовжуємо підтримувати тих, хто допомагає іншим. І дякуємо тим, хто продовжує підтримувати нас і усіх, хто утримує гуманітарний фронт разом із нами. Вдячні нашим благодійникам з Німеччини, котрі підсилюють нашу діяльність. Дякуємо лікарю-волонтеру Андрію Форманчуку за співпрацю і взаємодопомогу. Така підтримка важлива і своєчасна, – йдеться у дописі.

Фото – зі сторінки Фонду громади “Подільська громада” у Facebook

Читайте також: Спеціалізоване медобладнання та побутові речі: Вінниччина отримала черговий вантаж з Німеччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.