Генератори, підтримка захисників та освіта: у Вінниці внесли зміни до бюджету громади на 2023 рік

14:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 27 січня, на черговій сесії Вінницької міської ради депутати затвердили зміни до бюджету на 2023 рік. Серед додаткових витрат – допомога захисникам, удосконалення укриття, генератори для підприємств критичної інфраструктури тощо. Також змінами передбачено освітню субвенцію, передану до бюджету громади Урядом.

Як йдеться на сайті Вінницької міськради, необхідність внесення змін зумовлена доведеною Кабміном сумою освітньої субвенції з державного бюджету для Вінницької громади на поточний рік. З її урахуванням, обсяг доходів головного кошторису громади тепер становить близько 6 млрд грн, а видатки заплановані у межах 6,4 млрд грн.

Так, за словами директорки департаменту фінансів міської ради Наталії Луценко, до бюджету громади передано субвенції: в сумі 17,5 млн грн на виплату заробітної плати педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів та приватних шкіл за рахунок коштів освітньої субвенції, а також в сумі 2,6 млн грн на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами. Основні ж зміни в бюджеті відбулися у частині додаткових видатків. На низку основних позицій направлено 117, 4 млн грн.

Як розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов, цим рішенням передбачено майже 13 млн грн на допомогу для захисників. В першу чергу, йдеться про витрати на транспорт, на паливно-мастильні матеріали, спорядження, у тому числі на шоломи.

– Продовжуємо удосконалювати наші структури цивільного захисту. В тому числі на укриття, що на Замостянській 34А, направляємо 14 млн грн. Надаємо підтримку громадам, які потерпіли від російського терору, зокрема Херсону, – зазначив також очільник громади.

До переліку актуальних потреб громади увійшли придбання генераторів для підприємств критичної інфраструктури, ретрансляторів та портативних радіостанцій для покращення радіозв’язку, благоустрій територій, подальше встановлення безперебійного живлення на світлофорних об’єктах (нагадаємо, нещодавно блоки живлення встановили на ще 9 перехрестях).

Крім того, як йдеться на Facebook-сторінці заступника міського голови Андрія Очеретного, у Вінниці вчергове придбають військові облігації.

– Цьогоріч мова йде про суму в 150 млн грн. Нагадаю, в 2022 році на підтримку української армії з міського бюджету пішло 400 млн грн, – йдеться в дописі посадовця. 

Нагадаємо, затвердили бюджет Вінницької громади на 2023 рік наприкінці минулого року. Деталі – за ЦИМ посиланням.

Фото – з сайту міськради

Читайте також: Соціально орієнтований: у Вінниці затвердили бюджет громади на 2023 рік

Читайте також: У Вінниці ще на дев’ятьох перехрестях встановили блоки безперебійного живлення на світлофори

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.