Евакуація та перші відпрацювання: поблизу Вінниці відбулись тренування авіарятувальників. ФОТО

9:55
Автор: Богдан Будай
Become a Patron!

Неподалік Вінниці, на аеродромі бригади транспортної авіації імені Героя України Дмитра Майбороди, відбулись тренування пошуково-рятувального підрозділу. Рятувальники відпрацювали пошук, порятунок та евакуацію екіпажу повітряного судна. Двоє членів команди вперше в житті спускалися по лебідці з борту вертольоту, що зависав у повітрі над аеродромом. 

Про це йдеться на Facebook-сторінці бригади транспортної авіації  та повідомляє “АрміяInform”.

Так, за повідомленням ресурсу, у зв’язку зі зростанням інтенсивності польотів авіації велика увага приділяється саме підготовці пошуково-рятувальних сил, які призначені для порятунку екіпажів повітряних суден та їхніх пасажирів.

В бригаді повідомляють, що рятувальники відпрацювали пошук, порятунок та евакуацію екіпажу повітряного судна. За легендою, останній зазнав лиха. Вертолітники виконували польоти на вертольотах Мі-8 та Мі-2 в районі аеродрому, а також виконували парні польоти бортів та польоти поодинці.

 

 

 

 

Зазначається, що двоє рятувальників вперше у житті здійснювали спуск по лебідці ЛПГ-150 з борту Мі-8, який зависав над умовним місцем знаходження потерпілого екіпажу.

Проте, для укладача парашутів-рятувальника РПДГ Наталії Карпенко підкорення висоти відбулось не вперше, декілька місяців тому вона вже здійснила свій перший самостійний стрибок з парашутом AD-95, зараз у неї вже таких стрибків близько двадцяти, а тепер ще й здійснила декілька спусків та підйомів по лебідці. Також, вперше відірвався від борту, повиснувши на лебідці задля порятунку екіпажу, укладач парашутів-рятувальник РПДГ Валерій Семенюк, що зовсім недавно став частиною колективу рятувальників, – йдеться в повідомленні.

Фото – з сайту “АрміяInform” та Facebook-сторінки Бригади транспортної авіації ім. Героя України Дмитра Майбороди

Читайте також: “Затримували диверсантів” та “звільняли заручників”: на Вінниччині відбулися антитерористичні навчання СБУ. ФОТО, ВІДЕО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.