× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Дві дороги на Вінниччині ремонтуватимуть за понад 280 мільйонів

9:57
Автор: Vежа

На поточний середній ремонт двох ділянок дороги у Вінницькій області можуть витратити понад 280 мільйонів. Роботи розраховані до кінця наступного року. 

Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області опублікувала дві закупівлі на поточний середній ремонт доріг. Перша, вартістю 197 622 588 гривень, стосується відрізку протяжністю 22,04 км між с. Селище та Тивровом. Другий тендер – на ремонт дороги Р-36 у с.Торків, Тульчинського району. На ремонт 7,9 кілометрів готові виділити щонайбільше 83 776 386 гривень. Таким чином загальна вартість обох закупівель складає 281 398 974.

Згідно із тендерною документацією, роботи передбачають оновлення дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування тротуару, нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків і бар’єрного огородження. Окрім цього, влаштують пункт габаритно-вагового контролю.

До речі, виконавець робіт має гарантувати можливість експлуатації  доріг протягом тривалого часу. Наприклад, основа дорожнього одягу – 10 років; асфальтобетонне/цементобетонне покриття – 6/10 років; огородження дорожнє – 5 років; напрямні стовпчики та дорожні знаки– 2 роки тощо. Також гарантійні терміни має дорожня розмітка.

Виконавець відповідає за недоліки та дефекти, виявлені у межах гарантійного строку, а також відповідає за руйнування або аварії, зумовлені неякісним наданням послуг, виявлені у межах гарантійного строку, якщо не доведе, що вони сталися внаслідок природного зносу чи штучного псування.

Вказано, що строк надання послуг – до кінця 2020 року.

Наразі ще приймають тендерні пропозиції. Відкриті аукціони з пошуку виконавців робіт оголосять першого липня 2019 року.

Читайте також: На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12

Читайте також: Парламентські вибори та дороги: про що говорив Гройсман під час візиту на Вінниччину. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.