× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Доглянуті дерева коштуватимуть Вінниці майже мільйон

10:50
Автор: Дар'я Гоц

До календарної весни залишилось лише два тижні, тому комунальні підприємства Вінниці вже починають приводити місто до ладу. Зокрема, “Вінницязеленбуд” оголосило тендер вартістю понад мільйон гривень на озеленення територій міста та утримання зелених насаджень.

Відповідне оголошення з’явилось на сайті публічних закупівель ще 13 лютого. Ним передбачено три лоти, загальною вартістю мільйон 200 тисяч 667 гривень.

Лот №1: знесення дерев на кладовищах. Очікувана вартість за такі роботи складає 200 667 гривень.

Видалення дерев може проводитись як ручним способом, так і з використанням спеціальних машин та механізмів. Роботи включають не лише розкряжування стовбура і видалення дерева, а також вивезення деревини і гілок та приведення території до належного санітарного стану.

Сакури чекать свого часу: як у вінницьких теплицях готують зелень для весни. ФОТО

Лот №2: покіс газонів та вивезення скошеної трави. Цей лот найдорожчий і його очікувана вартість – 600 тисяч гривень.

Косити газони переможцю торгів необхідно буде на території у 789000 квадратних метри. При чому скошування має відповідати типу, призначенню газонів і їх складу. До того ж потрібно буде не лише підстригти газони, а ще й обов’язково вивезти скошену траву на звалище.

Лот №3: видалення аварійних та обрізка дерев. Очікувана вартість – 400 тисяч гривень.

Згідно із тендерною документацією, працівники “Вінницязеленбуду” нарахували 395 аварійних та сухостійних дерев. Знесення аварійних дерев повинне виконуватись протягом трьох годин з моменту отримання заявки від “Вінницязеленбуду”. До цього лоту також входить обрізка дерев, тож у документації зазначають, що обрізати дерева потрібно буде навесні до розпукування бруньок або восени після опадання листя. При чому навіть вказують, як саме необхідно підрізати крону дерева.

Учасник тендеру, який візьметься приводити озеленення міста до належного стану, повинен буде “використовувати обладнання та матеріали, які не спричиняють шкоди довкіллю, забезпечити унеможливлення розсипання зібраного сміття в процесі його прибирання та перевезення, не допустити забруднення навколишнього середовища паливно-мастильними матеріалами, які використовуються в процесі експлуатації машин та механізмів при наданні послуг.”

Пропозиції щодо усіх трьох лотів можна подавати до початку весни, сам аукціон розпочнеться другого березня.

Нагадаємо також, що у вінницьких теплицях працівники “Вінницязеленбуду” вже почали готувати зелень, яку навесні висадять у парках та скверах міста.

Фото з сайту UaModna

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.