Додаткові кошти та екскаватор: у Вінниці ухвалили низку рішень на підтримку ЗСУ

12:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці сьогодні під час сесії міської ради ухвалили низку рішень щодо підтримки Збройних Сил. Зокрема, йдеться про додаткові кошти на потреби захисників та передачу екскаватора для будівництва фортифікацій. 

Як йдеться в Telegram-каналі міського голови Сергія Моргунова, одним з рішень було ухвалено виділити на потреби захисників майже 22,5 млн грн.

– Більша половина з них, майже 12 млн грн, передбачено для нацгвардійців. За ці кошти бійці планують придбати засоби розвідки і зв’язку, автомобіль, оптичні прилади та піротехнічні засоби. Ще пів мільйона субвенції скеровуємо на потреби військового госпіталя. Решту коштів також направляємо у вигляді субвенцій для військових частин та підрозділів МВС – так реагуємо на їхні запити, – вказано в публікації. 

Крім того, було ухвалено рішення про передачу військовослужбовцям екскаватора, необхідного для будівництва фортифікацій.

– Ще одне питання, що стосується обороноздатності країни та зведення фортифікаційних споруд вздовж кордону. Рішенням сесії передали для однієї з військових частин екскаватор. Машина справна, пройшла техогляд та поточний ремонт. Раніше ми вже передавали подібну техніку для бійців вінницької 120-ї бригади ТрО. Сьогодні така техніка вкрай необхідна нашим хлопцям та дівчатам, – вказано в публікації. 

Фото та відео – з Telegram-каналу Сергія Моргунова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.