До Вінниці завітають учасники всеукраїнського ветеранського велопробігу

14:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

В Україні стартував всеукраїнський велопробіг ветеранів війни “Шануємо пам’ять захисників України”. За декілька днів, 26 червня, його учасники приїдуть до Вінниці. 

Як повідомили в “Урядовому порталі”, за сім днів ветерани планують подолати понад 1000 кілометрів, проїхавши сім областей за маршрутом “Ужгород – Київ”. Однак доєднатися до ветеранського велопробігу можуть всі охочі.

– Запрошуємо всіх охочих українців приєднатися до велопробігу і разом вшанувати пам’ять загиблих Захисників, які віддали своє життя за Україну, – кажуть організатори.

Цьогоріч пробіг стартував з Ужгорода 21 червня, далі – Стрий, Львів (сьогодні, 23.06), Тернопіль і Глещава, Хмельницький, Вінниця, Житомир і Київ (27.06). У цих містах заплановані зустрічі з родинами загиблих, покладання квітів до пам’ятників та алей слави, спілкування з представниками громадських ветеранських організацій та органів місцевої влади.

Для тих, хто вирішить долучитися до велопробігу – телефонуйте за номером (063) 367 56 76 – Володимир. Організаційні питання по маршруту велопробігу – (050) 540 15 32 – Іван.

Велопробіг присвячений відзначенню 25-ї річниці Конституції України та пам’яті про захисників країни, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Мета велопробігу – підтримка ветеранів АТО/ООС, популяризація спортивної реабілітації та здорового способу життя серед ветеранської спільноти.
_
Велопробіг організовано Міністерством у справах ветеранів для підтримки ветеранів та популяризації позитивного іміджу ветеранів у суспільстві.

Фото – pmg.ua

Читайте також: 3000 кілометрів на “Запорожцях”: до Вінниці завітали учасники “Марафону дружби та Миру”. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.