До Вінниці переїхало підприємство, яке є світовим лідером з виробництва продукції у сфері б’юті-індустрії

13:30
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Підприємство “СТАЛЕКС”, виробництво якого базувалось на Харківщині, відновило свою роботу у Вінниці. Наразі тут виробляють манікюрні ножиці, а до роботи залучено 60 працівників, проте планується надалі збільшувати виробничі потужності.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі вінницький міський голова, Сергій Моргунов:

Підприємство переїхало з Харківщини. У травні відновили випуск манікюрних ножиць. Поспілкувався сьогодні з колективом – як адаптувались, яка підтримка потрібна.

Зазначається, що підприємство запустилось на 30%, до роботи залучили 60 працівників, серед яких і троє вінничан. До кінця року планують набрати ще 150 осіб та виготовляти інші види продукції – пінцети, пушери, фрезери, а також стоматологічні інструменти.

Потужності розмістили на 2000 кв. м, однак мають намір збільшити виробничі площі вдвічі, оскільки розвиватимуть нові ринки збуту в Європі.

Вінниця вже прийняла 22 підприємства і 18 – вже розпочали свою діяльність. Для них доступні усі інструменти підтримки, які діють у нашому місті, а для працівників – програма “Муніципальне житло”. Докладемо максимум зусиль, щоб кожне релоковане підприємство почувалось у Вінниці комфортно. Нам потрібно створювати робочі місця та наповнювати бюджет. Це важливо, щоб підтримати економіку і наблизити нашу перемогу, – додає Сергій Моргунов.

Фото – з телеграм-каналу Сергія Моргунова

Читайте також: До Вінниці переїжджають ще два підприємства з Херсона та Маріуполя

Читайте також: Вінницька громада прийняла восьме підприємство з Маріуполя

Читайте також: Вінниця прийняла 13 підприємств з Маріуполя, Києва, Харкова і Дніпра

Читайте також: Вінниця приймає підприємство з Херсона, що спеціалізується на гуртовій торгівлі

Читайте також: До Вінниці переїжджає ще одне підприємство з Маріуполя

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.