До Вінниці переїжджає ще одне підприємство з Маріуполя

14:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

До Вінниці переїжджає підприємство з Маріуполя. Це вже 16 компанія із зони бойових дій, яку приймає Вінниця, та 7 – з міста-героя Маріуполя. Нещодавно представники підприємства зареєструвалися в громаді і скоро налагоджуватимуть свою діяльність. 

Як йдеться на Facebook-сторінці заступника Вінницького міського голови Андрія Очеретного, основний вид діяльності організації – це гуртова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Залучаючи новий бізнес до нашої громади, ми створюємо міцну платформу для стабілізації економічної ситуації не лише в регіоні, а й в усій країні. У зв’язку з війною чимало людей втратили свої домівки та роботу, але життя триває, і люди прагнуть забезпечити себе та свої родини необхідним. Тому ми зацікавлені у створенні робочих місць та гарантій у завтрашньому дні для вінничан та новоприбулих жителів міста, – зазначає посадовець в своєму дописі. 

Нагадаємо, в середині квітня стало відомо, що Вінниця приймає 13 підприємств з Маріуполя, Києва, Харкова і Дніпра. Згодом повідомили про релокацію ще двох компаній: з Херсона та Харкова. 

Фото – з Facebook-сторінки Андрія Очеретного

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.