До питання реконструкції аеропорту “Вінниця” можуть повернутися у 2021 році

17:16
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Оскільки Уряд Олексія Гончарука “заморозив” кошти на реконструкцію аеропорту “Вінниця”, у міській раді шукатимуть “більш бюджетні варіанти”.

Про це сьогодні повідомив Павло Яблонський, секретар Вінницької міської ради, під час засідання виконавчого комітету.

З його слів, у 2019 році уряд Гройсмана заклав кошти на будівництво аеропорту “Вінниця”, на закінчення будівництва лікарні швидкої медичної допомоги та будівництво СКА (по програмі відновлення басейнів України).

Але, на жаль, ці кошти у 2019 і 2020 році Вінницька міська рада не отримала, “тому що Уряд Гончарука чомусь прийняв рішення, не дати Вінницькій міській ОТГ кошти на завершення цих об’єктів”.

– Ще ні разу жодне керівництво держави не дозволяло собі припинити фінансування, коли проекти не просто мають документацію, а пройшли експертизу та знаходяться в стадії будівництва. По вінницькому аеропорту взагалі були проведені торги, пройдені всі процедури, навіть підрядна організація внесла заставу. Уряд Гройсмана заклав на реалізацію цього проекту 700 мільйонів [гривень], а уряд Гончарука скасував цю постанову і “заморозив” ці гроші, – зазначив Павло Яблонський.

Також він повідомив, що у зв’язку з цим Вінницький міський голова Сергій Моргунов дав доручення “переглянути можливості по аеропорту і знайти інші варіанти, можливо, більш бюджетні.

З його слів, це дозволить повернулися до теми реконструкції аеропорту у 2021 році.

Також Павло Яблонський наголосив, що у 2020 році перед Міською радою стоїть чимало завдань, адже вони мають за власні кошти завершити ряд дуже важливих проектів та об’єктів, які були розпочаті у 2018 та у 2019 роках.

Нагадаємо, що Вінницький аеропорт мали відремонтувати за понад два мільярди гривень. Детальніше про це – ТУТ.

Усі фото – з архіву Vежі

Читайте також: Визначено переможця тендеру на першу чергу реконструкції вінницького аеропорту

Читайте також: Початок реконструкції аеропорту “Вінниця” затримується

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.