Початок реконструкції аеропорту “Вінниця” затримується

13:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реконструкція аеропорту “Вінниця” відкладається до осені через затримки у проведенні експертиз та тендерів.

Попередньо роботи з реконструкції аеропорту мали розпочатись вже цього літа. Проте, їх довелось відкласти через те, що виникли затримки у проведенні експертиз.

– Затримки в проведенні експертизи суто технічні, але без цього ми не можемо оголосити тендер. Коли вже, орієнтовно в середині червня, матимемо висновки, зможемо оголосити міжнародний тендер на пошук генерального підрядника, – розповів у коментарі Vежі директор аеропорту Ярослав Мазурець.

Очікується, що реконструкцію почнуть восени.

За словами Ярослава Мазурця, чартерні рейси до Анталії протягом літа, швидше за все, здійснюватись не будуть.

– Єгипет влітку – не надто популярний напрям, бо там дуже спекотно. А от Анталія інша справа. Втім, чартерна програма на літо формується ще взимку, а ми ж планували бути на реконструкції. Тому туроператори не подавали заявок на рейси з Вінниці. Зараз ведемо перемовини щодо здійснення рейсів до Анталії, але поки рано говорити про результат, – зазначає Ярослав Мазурець.

Нагадаємо, що реконструкція аеропорту “Вінниця” відбуватиметься в дві черги. Першу, яка коштуватиме 1 мільярд 13 мільйонів гривень, планують завершити до кінця року. Протягом цього часу мають бути виконані наступні роботи: реконструкція покриття злітно-посадкової смуги, часткова реконструкція перону, освітлення перону, водостічної мережі та очисних споруд в районі частини перону та льотної зони, радіотехнічного та метеорологічного забезпечення, кабельної мережі та інженерних мереж електропостачання і зв’язку.

Друга черга реконструкції розпочнеться в 2020 році, коштуватиме 1 мільярд 202 мільйони гривень й триватиме 18 місяців. За цей час планують зробити: реконструкцію другої частини перону, аванперон, автодорогу, патрульну автодорогу, периметрову огорожу території аеропорту, інженерні мережі електропостачання та зв’язку, пандуси і примикання покриттів, реконструкцію будівлі командно-диспетчерського пункту з КПП тощо.