Деталі ідей реконструкції проспекту Коцюбинського приховали від журналістів

20:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 6 Лютого 2020, в 13:30

Сьогодні у Вінниці мала відбутися публічна презентація ідей щодо перетворення проспекту Коцюбинського на сучасний міський простір. Над розробкою таких пропозицій кілька тижнів працювали урбаністи з кількох міст країни, однак деталі цих ідей так і лишилися невідомим для загалу. 

Публічна презентація для ЗМІ напрацьованих розробок мала відбутися сьогодні, 24 квітня о 15:30 в приміщенні вінницького Хабу для громадських організацій. Проте урбаністи вирішили презентувати сформовані ідеї у закритому режимі виключно для чиновників. На момент прибуття великої кількості журналістів, телевізійників та фотографів, організатори заходу вже завершили презентації. В приміщенні лишилися тільки деякі графічні матеріали чотирьох команд урбаністів.

Читайте також: Урбаністи з Києва, Львова та Івано-Франківська вирішуватимуть, як змінити проспект Коцюбинського у Вінниці

Щоправда, за день до цього, організатори конкурсу все ж провели презентацію, однак лише для представників єдиного вінницького ЗМІ, проігнорувавши решту міської преси.

Тож як саме за кілька років може змінитися проспект та район Замостя, що планують робити з трьома ринками та привокзальною площею – достеменно лишається невідомим. За деякою інформацією, окремі проекти передбачають витрати у розмірі сотень мільйонів гривень та розраховані на реалізацію протягом багатьох років.

Також з графічних матеріалів можна зрозуміти, що проекти передбачають створення трамвайної лінії по центру проспекту, значне озеленення, упорядкування паркувального майданчика біля автовокзалу та побудову нового мікрорайону на Замості.

Фото Андрія Завертаного

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.