Урбаністи з Києва, Львова та Івано-Франківська вирішуватимуть, як змінити проспект Коцюбинського у Вінниці

12:31
Автор: admin
Become a Patron!

5 лютого завершено конкурсну процедуру відбору команд-учасниць містобудівного конкурсу в  форматі Студій ідей. Ідетья про конкурс, що має на меті створити проект комплексної реконструкції проспекту Коцюбинського з перспективою розвитку всього Замостя. 

Про це повідомляє офіційний сайт Вінницької міської ради. З 16 заявок від команд урбаністів, надісланих на конкурс, одна відхилена як неповна. З 15 прийнятих заявок обрано три команди урбаністів, що братимуть участь у Студіях ідей:

  1. Львівське комунальне підприємство «Інститут просторового розвитку», м. Львів;
  2. Громадська організація «Урбан Куратори», м. Київ;
  3. Urban Consulting Group (ТОВ «Ю Сі Джи»), м. Івано-Франківськ.

Мета Студій – розробка концепцій просторово-планувальних та транспортних рішень для проспекту Коцюбинського та району Замостя у м. Вінниця.

Читайте також: У Вінниці оголосили конкурс на проект реконструкції проспекту Коцюбинського

“Відбір команд здійснено членами Координаційного комітету відповідно до критеріїв оцінки, визначених конкурсною процедурою. В першу чергу оцінювались компетенції учасників у сферах містобудування, транспортного та ландшафтного планування”, – ідеться в повідомленні на сайті міської ради.

Стартовий захід у рамках Студій ідей відбудеться 13 лютого у Вінниці, під час нього урбаністи отримають інформацію щодо району Замостя та проспекту Коцюбинського й зможуть ознайомитись з територією.

Фото із сайту ВМР