Депутату вінницької міської ради вночі спалили машину. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

10:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

Представнику фракції ВО “Свобода” у Вінницькій міській раді Дмитру Уманцю сьогодні біля під’їзду власного будинку спалили автомобіль Ford Focus. Про це повідомив сам депутат на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами Уманця, загоряння сталося близько 3-ої ночі на парковці біля будинку, де мешкає депутат, за адресою Хмельницьке шосе, 53. Як написав депутат, близько 3:00 він прокинувся від звуку сигналізації, потім побачив палаючий автомобіль.

Після дзвінка правоохоронцям, патрульні їхали на виклик близько 50-ти хвилин, повідомляє депутат. Також Дмитро Уманець заявив, що за попередніми висновками експерта, йдеться про навмисний підпал, який постраждалий пов’язує зі своєю депутатською діяльністю.

За оновленою інформацією, Секретар міської ради Павло Яблонський звернувся до керівництва вінницької поліції з проханням оперативно розслідувати підпал авто депутата.

Сам Дмитро Уманець також зазначив, що поруч з автомобілем було знайдено 5-літрову каністру з бензином.

«Говорив також і з керівником фракції, до якої входить Дмитро Уманець, Володимиром Базелюком. Ми будемо тримати цю справу на контролі. Я переконаний, що це спільна позиція всього депутатського корпусу міської ради. У Вінниці подібним ганебним зухвальствам не має бути місця», – сказав Павло Яблонський.

Наразі правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 10 років. Працівниками поліції проводяться заходи по встановленню осіб, причетних до підпалу машини депутата.

Фото Романа Ковальського