«Coassociativity»: у Вінниці відбудеться виставка чорно-білих фотографій та кольорових картинок, виконаних у змішаній техніці

15:09
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці цими вихідними, 24 та 25 липня, відбудеться фотовиставка проєкту “Coassociativity”, який складається з серії чорно-білих фотографій та кольорових картинок, виконаних у змішаній техніці.

Як ідеться в анонсі, всі роботи, що входять до проєкту було зроблено протягом карантинного року художницею Мілою Шевченко та фотографом Данилом Проскуріним (Київ).

– Частиною проєкту є цикл робіт отриманих шляхом накладання на чорно-білу фотографію відсканованого акварельного малюнку (цифровий бутерброд) в телефонному редакторі “Snapseed”, – пишуть в анонсі. – Для Данила, що в основному фотографував людей, ця взаємодія стала можливістю подивитись на свої світлини не як на фінальний, але як на проміжний результат, як на підґрунтя для подальшої творчості.

Для Міли це був новий досвід відштовхуватись в абстрактному малюнку від абсолютно конкретних предметних зображень, при цьому не копіюючи, навіть не трансформуючи їх живописними методами, а використовувати початкові зображення в якості первинного поштовху. В результаті важко сказати, чого в роботах більше: фотографії чи акварелі.

Чорно-білі фотографії можна розглядати, як доповнення цього циклу: деякі з них були використані безпосередньо, інші, фактично, є автопортретами митців, виконаними під час роботи над ним.

Виставка відбудеться 24-25 липня у вінницькому “Архіклубі” (вулиця Магістратська, 80). Відкриття о 18:00, 24 липня.

Нагадаємо, у суботу, 24 липня у Вінниці влаштують благодійну барахолку. Всі кошти виручені на ній перерахують родині Стасу Любенку, який хворіє на епілепсію.

Читайте також: У Вінниці виступить кримськотатарський етно-ансамбль “Мусафір”

Читайте також: У Вінниці стартував продаж квитків на мистецький фестиваль “Ticket to the SUN”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.