Через Вінницю почав курсувати ще один відновлений двоповерховий поїзд Skoda. ФОТО

10:36
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

30 грудня з Києва відправився у свій перший рейс відновлений двоповерховий поїзд Skoda. Потяг зупиняється зокрема у Вінниці, та доїжджає до Львова.

Як повідомляє Укрзалізниця на своєму сайті, 30 грудня відправився у свій перший рейс двоповерховий електропоїзд Skoda за маршрутом №747/478 Київ — Львів. Поїзд відправлятиметься з Києва о 16:41 та прибуватиме до Львова о 00:45.

На шляху прямування з Києва поїзд зупинятиметься на станціях у Вінниці (о 19:09, в напрямку зі Львова – о 07:24), Хмельницькому, Тернополі та інших.

Поїзд обладнаний розетками з USB-роз’ємами для кожного пасажира, сповивальними столиками в головних вагонах, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, тримачами для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами.

 

 

 

 

Читайте також: – Два роки цей поїзд не експлуатувався, оскільки потребував значного та дороговартісного ремонту. Проте залізниці потрібен такий рухомий склад — цей комфортний для пасажирів двоповерховий поїзд може використовуватись на багатьох маршрутах та покращити якість залізничних перевезень для мешканців країни. Тому було прийняте рішення відремонтувати обидва електропоїзди Skoda, що має Укрзалізниця. Сьогодні перший з них вже поїхав своїм маршрутом. Другий поїзд ми плануємо випустити з ремонту в першій половині наступного року, — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Ремонт 6-вагонного електропоїзда чеського виробництва Skoda побудови 2012 року здійснювався на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» АТ «Укрзалізниця». Поїзд прибув на підприємство для проведення ремонтних робіт у лютому 2021 року й за 11 місяців був повністю оновлений.

Під час робіт виконали ремонт екіпажної частини поїзда, гальмівного обладнання, всіх систем життєзабезпечення поїзда, оновили інтер’єр: замінили покриття підлоги, перетягнули крісла, замінили вікна, відновили лакофарбове покриття внутрішніх панелей та провели багато інших робіт.

 

– Поїзд Skoda City Elephant, який залізничники ласкаво називають «Наше слоненя» уже готовий везти пасажирів АТ «Укрзалізниця», – пише національний перевізник на своїй фейсбук-сторінці. – Обкатку провели, вікна до блиску натерли й зараз упевнено говоримо: поїзд готовий до запуску. Залишились лічені години до старту рухомого складу, який довго чекав цього дня.

Зазначимо, Укрзалізниця обрала дизайн електропоїзду за результатами електронного голосування.

Нагадаємо, що вперше потяг EJ675 Skoda “City Elephant” прибув до Вінниці 4 листопада 2016 року. Тоді квиток за маршрутом Вінниця-Харків у першому класі складав 345 гривень.

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.